אבחון אירידולוגי במרכז המבוצע על פי שיטתה של ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD Dip.H.Ir., הינו אבחון שאינו פולשני, אינו כואב או מלווה בחוסר נוחות, ואינו מזיק בכל דרך. מאידך, הוא בהחלט עשוי לגלות למטופל היבטים בבריאותו הפיזית והנפשית שכלל לא היה מודע אליהם, ולהעניק לו זווית הסתכלות חדשה ורעננה על בעיות מוכרות.

האבחון מבוסס על שיטת האירידולוגיה ונועד להערכת מצב בריאותית בהתאם לסימנים המצויים בגלגל העין שלכם. לשם כך מבוצע צילום של החלק הצבעוני ושל הלובן בגלגל העין, כאשר ד”ר מרים גרבר מפענחת את הסימנים המופיעים בעין בהתאם למפות האיריס והלובן המשקפות את מיקומם של אברי הגוף. חשוב להבין כי על פי שיטת האירידולוגיה יש משמעות רבה לכלל ההיבטים של גלגל העין, לרבות הגודל והצורה, הצפיפות והצבע של הרקמה, סימנים, כתמים וקווים – כל אלה נותנים מידע על המבנה המולד שאינו משתנה מלילה ולאורך החיים, בעיות נרכשות בעקבות תזונה שלא מתאימה, מצבים רגשיים, ניתוחים ותאונות או חשיפת יתר לחומרים וקרינה מזיקים.  על פי הסימנים אנו יכולים לראות את מצב תפקוד האיברים ומה גורם לבעיה. את הסימנים רואים על גבי שתי מפות וירטואליות, האחת של לובן העין והשנייה של הקשתית, כאשר השילוב שלהן מספק לד”ר גרבר את המידע הדרוש. יש לציין כי למפות המופיעות על צג מחשב וכן לניתוח שלהן שותף המטופל באופן מלא, עם הסברים מפורטים ומאירי עיניים של ד”ר גרבר.

התוויית טיפול בהתאם לממצאי האבחון

על פי ממצאי האבחון של גלגל העין, מעלה ד”ר גרבר את המלצותיה על הכתב. מדובר בהמלצות המתייחסות לדרכי הטיפול האפקטיביות ביותר בבעיות שהתגלו, וזאת מתוך התמחויותיה המגוונות של ד”ר גרבר. כך למשל, ייתכן שדרך הטיפול הטובה והיעילה ביותר תתבסס על הומיאופתיה וצמחי מרפא, על התאמה של תפריט תזונה אישי, על פתרון של בעיות רגשיות, טיפול בפחדים וטראומות, על נטרול רגישויות ואלרגיות, ועוד.

שילוב בין מספר דרכי טיפול ייקבע כאמור בהתאם לממצאי האבחון. בין היתר במהלך אבחון אירידולוגי במרכז ניתן לאבחן נטייה מולדת ונרכשת לסוכרת, אבנים בכליות או בכיס המרה,סיבות לכאבי ראש,  גלאוקומה וקטרקט, חולשה של איברים ספציפיים, בעיות עיכול, דלקות, נוכחות פרזיטים, מתח נפשי, הסתיידות של כלי דם, ועוד שורה ארוכה של בעיה בריאות ונפש, או נטייה לפתח תחלואה ספציפית כמו התפתחות גידולים שפירים או ממאירים.

האירידולוגיה מאפשרת גילוי מוקדם ובכך הצלת חיים. ד”ר מרים גרבר הוכיחה בניסויים קליניים בבית חולים וולפסון ובטכניון את אמיתות שיטת האירידולוגיה על פיה היא עובדת.

לפרטים נוספים ולהזמנת אבחון אירידולוגי במרכז התקשרו כעת לטלפון 053-4261677.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה