ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir 
באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

ראיתם את הכתבה בחדשות ערוץ 10 על אלרגיה? מאות ואלפי ילדים רגישים לאגוזים, בוטנים, ביצים, חלב, מנגו, השתן של עצמם, ריחות דגים ואחרים, תירס ומה עוד.

ברפואה המערבית מטפלים בסימפטום: קוצר נשימה, נפיחות, גירוד, פריחה. לאחרונה החלו לטפל בשיטה בה מרגילים את הגוף לכמויות קטנות של האלרגן עד שהוא מתרגל. יש צורך ברופא שישגיח על התהליך ובמקרה הצורך נעזרים בתרופות לסימפטומים. איני יודעת מספיק על השיטה רק דבר אחד ידוע לי, שהמחיר לסדרת טיפולים הוא לא פחות מ-7000 ₪. מלבד העובדה שבודאי ישנן משפחות שילדיהם סובלים מאלרגיה ואינם יכולים להרשות לעצמם סכומים כאלה – יש גם משפחות בהן 2 ילדים אלרגיים. כיצד מתמודדים עם הוצאה כה גדולה?

וישנו גורם מרכזי שהרפואה המערבית אינו מתייחס אליו במקרי אלרגיה ובמחלות אחרות בכלל, זהו הגורם הרגשי שלעיתים משחק תפקיד חשוב ביותר וללא התייחסות אליו ופתרונו, האלרגיה תחזור במועד מאוחר יותר ולעיתים בעוצמה רבה יותר.

אבחון וטיפול באלרגיה ורגישויות הנו חלק נכבד מהעבודה שלי מזה כמעט שני עשורים. שיטת IPEC (אייפק) מאפשרת אבחון הגורמים הפיזיים והרגשיים לתופעות אלרגיות ונטרול הגורם, ברוב המקרים, לתמיד. אני מטפלת IPEC בדרגת מומחה כך שההכשרה שלי שלימה וברמה גבוהה ביותר.

אלרגיה היא לא תמיד נזלת או פריחה. לעיתים מופיעים כאבי ראש, כאבי בטן, עצבנות יתר, תוקפנות, קושי להירדם, גירוד, קושי בריכוז, היפראקטיביות, בלבול, עייפות ותופעות נוספות. שיטת IPEC לאבחון ונטרול אלרגיה נעזרת בקינסיולוגיה – מבחן שריר- כדי לאתר את גורמי הבעיה מתוך מגוון רחב מאוד של אפשרויות. גורם האלרגיה יכול להיות סביבתי (חשיפת יתר) מזונות שונים, בעלי חיים, מצבים רגשיים טעונים ואפילו אלרגיה לאנשים מסוימים. לעיתים האלרגיה מתפתחת כתוצאה משילוב גורמים שונים וברוב המקרים הגורם הרגשי מפעיל את הגורם הפיזי. ומה עושים כשהגוף רגיש לחומרים שהוא בעצמו מפריש, כמו: שתן, דם, מוליכים עצביים, אנזימי עיכול ועוד ועוד. אי אפשר להימנע מחומרים אלו ולכן שיטת IPEC מדייקת את האבחון ונותנת מענה ופתרון לסילוק האלרגיה בכל הרמות: פיזי, רגשי, מנטאלי ורוחני.

הניסיון לימד אותי שכאשר אנשים מקפידים לעשות רצף טיפולים ומקפידים על פרוטוקול התהליך, התוצאות מצוינות והאלרגיה נעלמת וחוזרים לחיים תקינים ומאוזנים יותר.

בהמשך אשתף מקרים מורכבים שהגיעו לידי פתרון.

וגם המחיר סביר. אני מאפשרת למשפחה לקבל טיפול במחיר הוגן ומתאים לכיס.

אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע תור: מרים גרבר 053-4261677 

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה