מה מסתתר מאחורי שינוי תפיסת עולם בבדיקת אירידולוגיה אצל מרים גרבר?

אנחנו היינו רגילים עד לפני זמן מה לעבוד בשיטה השמרנית. מטופלים קובעים פגישה, נוסעים שעתיים כיוון אחד. הכבישים עמוסים, מזג האוויר גם לא תורם, מצטלמים, ממלאים טופס הסכמה לבדיקה שזה גם לוקח כ-20 דקות. ואז, יושבים מולי כשעתיים נוספות עם מסיכה על הפנים, שנינו מזיעים מתחת למסכה, קשה לדבר וקשה לשמוע ועוד יותר קשה לשמור על קשר עין כדי להעביר את המידע. אתם כותבים במרץ מה שאני אומרת מתוך תמונות העיניים. לפעמים מספיקים ולפעמים לא וקטעי משפטים הולכים לאיבוד. אני ממשיכה ומסבירה את דרכי הטיפול וכשהזמן מתארך הריכוז יורד ולא הכול זוכרים ולא הכול מספיקים לרשום. לבסוף מסדירים את התשלום ומחכים לחשבונית ומתחילים את הדרך חזרה על הכבישים העמוסים מלאי נהגים עצבניים.

נו, לא תענוג גדול.

ויש אפשרות אחרת, חדשנית ונעימה לכל הצדדים. אתם מתקשרים אלי, מוסרים כתובת מייל ותוך דקות אני מעבירה לכם את כל המידע כולל סרטון המדגים במדויק כיצד לצלם את העיניים עם הטלפון הנייד. אני יוצאת מתוך הנחה שלרוב האנשים שפונים אלי יש טלפון מתקדם ולכן הצילום פשוט וקל. שולחים לי את התמונות במייל או בווטסאפ – עדיין לא עזבתם את הבית ולא עליתם על הכביש. לא שרפתם דלק וזמן. אתם עדיין בנעלי בית, בפיג'מה אולי, חמים ונעים. התמונות מגיעות אלי תוך דקות ואם הן מאפשרות לי עבודה אתם שולחים לי את טופס ההסכמה לבדיקה חתום גם במייל או בווטסאפ ומשלמים בקלות בביט או מתקשרים אלי ומסדירים תשלום בטלפון עם כרטיס אשראי. החשבונית מגיעה אליכם ישר למייל. ומכאן, אני מקדישה את הזמן הדרוש לפענוח התמונות, בדיקת אלרגיה ורגישויות ומתן המלצות טיפול – הכול בכתב ברור – ושולחת לכם את הדו"ח המפורט תוך 72 שעות למייל. קיבלתם את הדו"ח ויש לכם שאלות? מוזמנים להתקשר בווידאו ווטסאפ או בזום ובלי מאמץ ובלי מסיכה שואלים שאלות ואני עונה.

מה יותר פשוט ונעים מזה? הרי ממילא הבדיקה אינה דורשת מגע. אנשים אומרים: אני רוצה מגע אישי! האבחון מאוד אישי ומקצועי וממילא אין בו מגע. המגע במילים, בהבנה, בהסבר
והנוחות מעל הכול. אז הינה, יש לכם אפשרות לעשות הערכת מצב בריאות כוללת, לקבל עזרה לסבל שלכם ולקבל חוות דעת נוספת לפני ניתוח או הליך אחר.

אם רציתם פתרון לבעיה רגשית – הדבר עוד יותר פשוט. אין צורך בצילומי תמונות. ממלאים טופס הסכמה לבדיקה, שולחים אלי חתום, משלמים וקובעים פגישת וידאו. אני רואה אתכם
ואתם רואים אותי ובקישור המצורף תבינו עד כמה אנשים מרוצים מהשיטה.

כל טוב ובריאות טובה מאחלת לכם
ד"ר מרים גרבר MBMD.D.Ph באירידולוגיה וריפוי טבעי גוף נפש

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה