אירידולוגיה לילדים

ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir 
באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

אירידולוגיה! האבחון האולטימטיבי עבור ילדים.

כמה פעמים נתקלתם במצב בו ילדיכם מתלוננים על כאב, חוסר נוחות, תחושה שהם לא יכולים להסביר. כמה שניסיתם לשאול ולדלות מהם מידע, הם לא יכלו להסביר לכם היכן בדיוק קורה מה.ככל שהילדים קטנים יותר כך גדול יותר הקושי לקבל מהם מידע היכן מתמקד כאב או תחושה לא נוחה.

ובכן, מאחר וכל אחד מאתנו נולד עם מבנה ספציפי שאינו משתנה במהלך כל החיים, על ידי צילום העין פענוח הסימנים יש אפשרות לדעת מראש על הנטיות מולדות הפיזיות, הרגשיות ומאפייני אישיות. ידע זה מאפשר לנו לדעת כיצד לכוון את הילדים, מהי היכולת הפיזית שלהם, היכן ישנן חולשות. סימנים בלובן העין מעידים על פתולוגיה נוכחית ולכן קל לראות מהי הפתולוגיה החדשה שהחלה וגורמת לכאב.

נוכל גם לדעת מראש מהו מאפיין האישיות ובהתאם לכך לכוון להתנהגות, מקצוע בעתיד כיוונים במערכות יחסים ועוד.

אחד  היתרונות של האירידולוגיה לילדים והאבחון בלובן העין אצל ילדים, היא היכולת לאתר סימנים המעידים על מצוקה רגשית שלילד קשה לבטא, סימני התעללות פיזית ובמיוחד התעללות מינית. בשום דרך אחרת אין אפשרות לראות בצורה כה ברורה האם ילד חווה התעללות מינית דבר שיכול לחסוך לו שנים של סבל וחיים אבודים.

ישנם ילדים שבבגרותם מתאים להם לעסוק בעבודה שדורשת מאמץ פיזי, לעומת כאלה שאין באפשרותם לעמוד במאמץ פיזי גדול ומתמשך. תחשבו כמה זה יה נפלא לדעת זאת מראש,  לפני הצבא, לפני בחירת מקצוע. ישנם אנשים שמתאים להם לעסוק בעבודה שדורשת חשיבה, יש כאלה שנדע מראש שיכולות הלמידה שלהם חלשות ונוכל לתמוך אותם בהתאם.

אפשרות נוספת באירידולוגיה היא היכולת לדעת מראש מי הם האנשים המועדים לסבול מטראומה או פוסט טראומה יותר מאחרים ותארו לכם שאפשר את כל זה לגלות עוד בילדות ולמנוע מהילדים סבל רב.

אירידולוגיה מאפשרת להבין את האדם מילדותו ולהכין אותו לחיים בהתאם ליכולות המולדות שלו הגלויות והחבויות.

כל אלה – ללא פלישה לגוף, באמצעות צילום העין, תוך מספר דקות ספורות. מתאים מגיל 3-4 ומעלה, תלוי בנכונות של הילד/ה לשתף פעולה.

הבדיקה אורכת כשעה וחצי ובמהלכה אני בודקת גם אלרגיה ורגישויות אחרות. הקליניקה במשמר השבעה, מרכז הארץ.

ד”ר מרים גרבר  Ph.D.MBMD Dip.H.Ir.

באירידולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

053-4261677 03-9604620

 www.miriamgarber.co.il

  www.mysiteis.co.il/iridology/index.html

 https://www.facebook.com/miriam.garber

 https://www.linkedin.com/profile/view?id=69812028&trk=nav_responsive_tab_profile_pic

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה