גילוי מוקדם של סרטן הערמונית

ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir
באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

בעזרת אירידולוגיה – הערכת מצב בריאות דרך סימנים בגלגל העין ע”י ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD Dip.H.Ir באירידולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש.

מרים גרבר היא היחידה בעולם(עד כמה שידוע לנו) שערכה ניסויים קליניים בבית חולים מול התיקים הרפואיים של חולי סוכרת ובעיות כלי דם ולב. בין הנושאים שנבדקו היה גילוי מוקדם של סימנים המעידים על גידול בערמונית וזיהוי מוקדם האם הגידול שפיר או ממאיר.

המטרה הייתה להוכיח שבעזרת אירידולוגיה נוכל לבצע אבחון מקדים של הגידולים. וכן, באבחון נמצאו גידולים ממאירים בחולים שסבלו ממחלות אחרות ונבדקו בנושא הערמונית כדי להוכיח שהאירידולוגיה פועלת באופן מדעי ואותם הסימנים שחוזרים על עצמם מעידים על אותן הבעיות.

האבחון היה מדויק ברגישות של 100% !!! ובנוסף, נמצאו באבחון המוקדם מספר מקרים שעבורם הבדיקה הייתה גילוי מוקדם היות והחולים לא ידעו שיש להם גידול בערמונית אך היו כבר סימפטומים כמו קימה להשתנה מרובה בלילה וקושי במתן שתן בכלל.

מרים גרבר עוסקת באבחון אירידולוגיה קרוב ל-28 שנה והניסיון הרב והאהבה למקצוע הוביל אותה למחקרים ובעיקר לגילוי מוקדם של מחלות מסכנות חיים.

מיותר לציין עד כמה אבחון מוקדם של גידולי בערמונית מהווה פריצת דרך וכלי לא פולשני, זמין וזול שיכול להציל חיים.

אבחון מוקדם מאפשר לנקוט באמצעים לפתרון שלהם כאשר הריפוי יגיע אך ורק דרך הפתרון הבעיה הרגשית. מרים גרבר מומחית בפתרון בעיות רגשיות בדרך לא פולשנית, טבעית ונעימה. מרים גרבר מאתרת את הסימנים הרגשיים והפיזיים הגורמים לבעיה. גילוי מוקדם מאפשר להתחיל טיפול מונע מוקדם ככל האפשר. אבחון מוקדם נועד להצלת חיים ושיפור איכות החיים בעזרת אירידולוגיה, הערכת מצב הבריאות לפי הסימנים בגלגל העין מידי מומחית בעלת מוניטין בינלאומי בתחום זה. מחברת הספר “אירידולוגיה מעשית – הסוד הגלוי של העין” (2007).

מרים גרבר 053-4261677

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה