אבנים בכיס המרה

אבחון וטיפול טבעי בקליניקה של מרים גרבר

ישנם גורמים שונים וסיבות שונות, אשר יחד יכולים להביא אותנו למצב בו נוצרות רבנים, בכיס המרה שלנו. האבנים האלה, הן לא אבנים רגילות אלא הן משקעי שומן וחלבונים אשר מתגבשים והופכים למוצקים בכיס המרה בגוף שלנו וכשמוציאים אותן, הן נראות כמו אבנים ומשם ניתן להן שמן.

טיפול במגוון בעיות גוף ונפש

האם אבנים במרה מפריעות לנו?

אבנים בכיס המרה, יכולות לגרום לנו לצרות שונות. החל מדלקת חריפה בכיס המרה ובלבלב ועד לצהבת, שיכולה להתפתח למצב מסכן חיים. במקרים מסוימים אף יהיה צורך בכריתת הלבלב או כיס המרה בעקבות הימצאות אבנים רבות, או בעקבות התפתחות מצב דלקתי משמעותי. כל אלו יכולים להימנע על ידי אבחון מוקדם ובזמן הנכון, טיפול מהיר ויעיל, אשר יתאפשר על ידי זיהוי הסימפטומים הנגרמים בשל היווצרות אבנים בכיס המרה.

מהם הסימפטומים להופעה של אבנים בכיס המרה?

לפני הכל, חשוב לדעת כי אבנים בכיס המרה יגרמו לנו לתסמינים מחשידים, רק כאשר הן מביאות לחסימה בדרכי המרה. רק במצב בו נוצרת חסימה, נרגיש כאב והשפעה שלהן. עד אז, הן יכולות להימצא בכיס המרה ללא ידיעתנו כלל. ברוב המכריע של המקרים (60% ואף יותר), מתפתחות בכיס המרה אבנים קטנות למדי, אשר אינן גורמות לחסימה, כך שלמעשה המטופל כלל לא ידע על קיומן בגוף שלו, עד להחמרת המצב או עד להתמוססותן הטבעית בגוף שלנו באמצעות מיצי המרה.

תסמינים שבעזרתם נוכל לזהות התפתחות של אבנים בכיס המרה שלנו, יופיעו לרוב רק בשלבים מתקדמים באופן יחסי. רק כאשר המשקעים התגבשו עם הזמן לאבנים גדולות למדי אשר יוצרות לנו חסימה בכיס המרה, נתחיל להרגיש אותן.

אז איך מזהים אבנים במרה?

אבחון אבנים בכיס המרה מתבצע באמצעות בדיקות רפואיות קונבנציונליות מסוג אולטרה סאונד, או במקרים חריגים גם בדיקות MRI או בדיקות פולשניות של הכנסת מצלמה לגוף, בכדי לבחון את היקף הבעיה. אלטרנטיבה טבעית לבדיקות אלה, המאפשרת אבחון מוקדם משמעותית, היא שימוש בשיטת האירידיולוגיה.

מהי אירידיולוגיה וכיצד ניתן לאבחן באמצעותה?

האירידיולוגיה, הינה שיטה אלטרנטיבית מתחום הרפואה המשלימה, אשר בזכותה ובאמצעותה ניתן לאבחן את המצב הבריאותי ואף הנפשי, של האדם או לחילופין את הנטיות הגנטיות שלו באמצעות הסתכלות בקשתית של העין ובלובן העין.

שיטה זו קיימת כבר למעלה מ 100 שנה וישנם מומחים בודדים בתחום בעולם. דוקטור מרים גרבר, למדה תחום זה בצורה מקצועית ועברה הכשרות והסמכות בתחום במקומות שונים בעולם. כיום, מרים מלמדת אחרים את השיטה הזו ושיטות טיפול נוספות, בכדי להעביר את הידע ולהעצים את התחום ואת ההכרות עמו.

לאחר האבחון – מתחילים לטפל ברפואה טבעית ותזונה מתאימה

בקליניקה של דוקטור מרים גרבר, מתבצע האבחון המקצועי באמצעות צילום של גלגל העין ופיענוח במקום של מצב האבנים בכיס המרה. לאחר האבחון, מרים תציע למטופל, המלצות לתזונה מתאימה שתפחית משמעותית את היווצרות האבנים ותשפר את התקפי הכאב, המגיעים בעקבות הימצאותן.

האם רק תזונה תרפא אותי?

בהחלט לא. אני מציעה למטופלים שמגיעים אליי ומאובחנים באבנים בכיס המרה, סט שלם של טיפולים משלימים לטיפול במצב. הטיפולים מורכבים ממגוון רחב של מסורות, שיטות ותורות ריפוי שונות, אשר יחד יובילו לשיפור משמעותי בהקפדה נכונה ובשיתוף פעולה מלא שלנו.

יצירת קשר לתיאום פגישת אבחון

בכדי לתאם פגישת אבחון וייעוץ איתי, כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים כאן בדף הצור קשר באתר, או ליצור עימי קשר טלפוני באחד המספרים המופיעים בתחתית העמוד. אשמח לספר לכם יותר ולהרחיב בפניה אליי וכמובן, לענות על כל שאלה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה