ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

מהו אולקוס? ולמה הוא בא אלינו?

אולקוס הינו פצע בדופן הקיבה או בתריסריון שנוצר כתוצאה מגירוי יתר על ידי חומצות העיכול עצמן. שילוב של תזונה לקויה עם מצבי סטרס מתמשכים והעדר מודעות לארוחות מסודרות המותאמות לפרט הם חלק מגורמי המחלה.

אחד הגורמים האלימים למחלה זו שנתגלה בשנים האחרונות הינו חיידק הליקובקטר פילורי, נמצא שהוא מסייע להיווצרות האולקוס והשמדתו מלווה לעיתים להשמדת אוכלוסיית החיידקים הטובים גם שנחוצים לתהליך העיכול.

איך ניתן להשמיד את החיידק ההליקובקטר פילורי מבלי ליצור אולקוס?

כאבי בטן עליונה

​באירידיולוגיה ניתן לאתר את סימני המחלה בעין, כולל נוכחות ה”הליקובקטר פילורי”, בעקבות האבחון האירידיולוגי, ניתן להתאים עבור אולקוס טיפול טבעי המתאים ביותר לחולה.

האירידיולוגיה ועימה האבחון בלובן העין מאפשרים כיום יותר מתמיד, בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, אבחון מהיר ומדויק ללא פלישה לגוף.

ברפואה המערבית, להבדיל משיטתה של מרים גרבר עבור אולקוס טיפול טבעי, מלווה ברפואה המערבית בשיטות פולשניות ומכאיבות.

אולקוס טיפול טבעי ועוד
​בעת טיפול טבעי באולקוס, מרים גרבר שמה דגש על תזונה נכונה בתוספת צמחי מרפא, תמציות למיגור החיידקים המזיקים, תמציות לטיפול בדלקת, יצירת סביבה ידידותית לעיכול במעיים וחשוב מכל – מרים גרבר מטפלת בגורמים הרגשיים שהביאו למחלה זו.

לגורמים הרגשיים יש חשיבות עליונה בכל הנוגע לאולקוס.

ישנם סימנים בעין המעידים על מצב רגשי כרוני, היכול להיות השורש למקור הבעיה, כך ששום כדור לא יעזור, מלבד טיפול טבעי באולקוס שימנע התפתחות ויקצור את שורש הבעיה.

אולקוס טיפול טבעי יוצר התפתחות בריאה

ד”ר מרים גרבר תמצא בבדיקת אירידיולוגיה את הסימנים הפיסיים למחלה, בעזרת מגוון שיטות אבחון טבעיות נוספות את הסיבות הרגשיות לבעיות העיכול וביניהן אולקוס – כיב קיבה. שילוב של רגשות עזים של דאגה, תחושה של בדידות ונטישה, תחושות של דיכאון, קושי לעכל את המציאות, קושי להביע רגשי כעס וזעם מחלישים את מערכת החיסון ויוצרות במקרים רבים אולקוס.

מכירים את המונח “אוכל את הבטן”? אנחנו פוגשים את טיפוס שמעשן, שותה הרבה קפה במהלך היום, אינו אוכל מאומה עד הערב ויומו מלווה במתח ולחץ כרוניים. כל מה שהטיפוס אוכל במשך היום זה, זה “את עצמו”. מצב רגשי זה בצירוף חיידקים הנו מתכון ליצירת אולקוס.

​אם אתם סובלים מכאבי בטן לפני האוכל או לאחריו, צלצלו עכשיו למרים גרבר ובעזרת אירידיולוגיה- אולקוס טיפול טבעי בעזרת גלגל העין נמצא את מקור הבעיה ונכוון אתכם אל טיפול טבעי ללא פלישה לגוף שיעזור לכם להחזיר את הבריאות וההרגשה הטובה.

מרים גרבר הינה מומחית בעלת שם בינלאומי אשר כתבה ספרים שונים המופצים בעולם, מציעה פתרון טבעי עבור אולקוס.

לפרטים נוספים בנושא אולקוס טיפול טבעי, השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם!

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


  מרים גרבר אירידיולוגיה

  סובלים מבעיית אולקוס? בואו לאבחן את הבעיה ולתת את המענה שהגוף שלכם צריך

  כיב קיבה של אולקוס, פצע בדופן הקיבה. כאמור, בעיות של אולקוס, כיב קיבה או כל כאב אחר באזור הבטן נוצר מגירוי יתר על ידי חומצות העיכול. אולקוס הוא יכול להיות בדרך כלל תסמין של כאבי בטן, בעיה של כיב, כאשר הגורם העיקרי לא רק מצבי מתח קשים אלא גם שימוש בתרופות לא נכונות, הצעת נטילה של תרופות לא נכונות שאינן במרשם ועוד. כאמור, כל אלו עלולים להחמיר את מצב מערכת העיכול וכך גם התוצר של כיב פפטי עלול גם הוא לייצר בלגן אחד גדול במערכת העיכול , בקיבה או בתריסריון.

  חושדים שאולי אתם סובלים מבעיית כיב פפטי? אתם לא שומרים על סדר ארוחות ותזונה נכונה? אלו הם רק חלק מגורמים של כיב קיבה ולכן, כאשר יש בעיה של קיבה, במקרה של בעיה של כיב קיבה או חשד לכך לרבות אחד הגורמים שהם טמונים בחיידק הליקובקטר של הקיבה חשוב ביותר לבצע ממצאים ועל פי כך להתקדם אל טיפול הנכון שישים סוף לבעיה – הכול כדי שלא להחמיר את המצב אף יותר.

  שוחחתם עם רופא המשפחה? סובלים מתסמין של הקאה דמית, בעיה ברירית הקיבה, צואה שחורה או אפילו כאב ראש חוזר ונשנה? במקרה של בעיה בקיבה על כל השלכותיה, על מנת לתת את המענה הטוב ולשלול או לאמת החומצה בקיבה לרבות כיבי קיבה, כדאי שתעשו את הדברים הבאים שיצוינו במדריך הבא.

  הקשר בין חיידק הליקובקטר לאולקוס

  כאמור, מבין הגורמים העיקריים לייצור כיב כיבה לרבות התפתחות בעיית אולקוס זה הליקובקטר שעצם הימצאותו מסייעת בסופו של דבר לאולקוס והטיפול בו עלול אומנם להעלים את הבעיה אבל על הדרך לפגוע בחיידקים הטובים הנחוצים לכל אדם בתהליך העיכול.

  אז מה כדאי לעשות? איך מצליחים למגר את הליקובקטר בלי לייצר אולקוס?

  מרים גרבר אירידיולוגיה

  אם עדיין לא שמעתם על אירידיולוגיה, כדי לכם להכיר את השיטה הטובה ביותר שיכולה לאתר את המחלה באמצעות גלגל העין. כמו לא מעט מחלות, האבחון האירידיולוגי מתאים גם לגילוי הליקובקטר ובו זמנית לתת מענה כך שיהיה אפשר לספק את הטיפול הטוב ביותר עבור האדם בלי לייצר או לטפח תחלואים של אולקוס.

  מזה אירידיולוגיה?

  אירידיולוגיה היא שיטת רפוי טבעית לנפש ולגוף אותה המציאה ד"ר מרים גרבר. שיטת האבחון הזו, מביאה חדשנות בתחום והופכת גם עבורכם כל בדיקה למדויקת יותר, פחות פולשנית ובעיקר מסייעת להמשך הטיפול הנדרש.

  כיצד מתבצעת בדיקה/ אבחון אירידיולוגי?

  אבחון אירידיולוגי מאתר את הבעיה באמצעות אבחון דרך גלגל העין, באמצעות בדיקה זו אפשר לבצע הערכת מצב מדויקת ביותר לשלל בעיות וביניהן גם אליקובקטר, אולקוס ועוד. בלי לפלוש לגוף, להכאיב או להפוך את זה לקשה או מורכב, לא לחינם תפס האבחון הזה את התאוצה.

  אז נכון שהרפואה המודרנית לא מוותרת על תרופות אבל אם ניתן לטפל בבעיה עם מינימום תרופות? כאן בדיוק נכנס האבחון האירידיולוגי.

  איך שיטת אבחון זו יכולה לסייע למי שסובל מהבעיה?

  אירידיולוגיה מאבחנת את הבעיה דרך הלבן של העין, הטכנולוגיה המתקדמת של השיטה מהירה ושלא כמו ברפואה המערבית, שיטה זו נעשית בצורה טבעית ואינה פולשנית או מכאיבה.

  איך אפשר ליישם טיפול טבעי בזכות השיטה של ד"ר מרים?

  כאשר מדברים על טיפול טבעי לאולקוס, מדברים לא רק על אבחון אלא גם על כל הכללים שיש להביא בחשבון וקשורים שינוי כל ערכי התזונה, תוספים והתבססות על צמחי מרפא, תמציות למיגור חיידקים, תמצית לטיפול בדלקת, סביבה ידידותית באמצעות צמחי מרפא לשמירת החיידקים הטובים במעי ועוד.

  מה לגבי הסיבות הרגשיות שגרמו לאולקוס? האם הטיפול נותן לכך מענה?

  כמו לא מעט גורמים, כך גם בעיות שמקורן בנפש, אחרי ככלות הכול, יש אין ספור מחלות שמגיעות בשל מצב נפשי ירוד. כאמור, לגורם הרגשי יש חשיבות מכרעת במיגור המחלה או התפתחותה ולכן, כאשר יש סימנים למצב רגשי חד פעמי או כרוני, אין ספק כי השיטה יכולה לתת את המענה הטוב ביותר, לחקור את שורש הבעיה, לספק את התרופות המתאימות ועל הדרך לטפח טיפול טבעי באולקוס כך שהמחלה תפסיק ולא תתפשט.

  איך עולים על הבעיה? באמצעות האבחון האירידיולוגי הכול אפשרי

  בדיקה או אבחון אירידיולוגי מאפשר לזהות את הסימנים הפיזיים והרגשיים של אין ספור מחלות ובעיות וביניהן גם אולקוס. אנשים שחווים דיכאון, בדידות, נטישה או אפילו דאגה או כעס ומתח ללא טיפול ואבחון בזמן, עלולים בהחלט למצוא את עצמם עם מחלת האולקוס.

  כמו כן, אנשים נוספים העלולים להיחשף לאולקוס הם אלו המנהלים אורח חיים לא תקין כמו מעשנים, צורכים אלכוהול, תזונה לא נכונה ובסופו של דבר מה שכבר הוזכר, מתח וסטרס שחשוב למנוע לפני שהאולקוס ישתלט על כל השאר.

  מהם התסמינים של אולקוס?

  יש אין ספור סיבות שיכולות להעיד בהחלט על המצאות אולקוס בקיבה. לצורך העניין אם אתם מרגישים כאב עז בבטן לאחר אכילה או אחריה, זו בהחלט אחת הבעיות לחיידק וכן לבעיות אולקוס. כמו כן, אחת הבעיות קשורה בשלשולים, נפיחות בבטן, גזים ועוד.

  כמו כן יכול האדם לחוש בפתאומיות תחושה של שריפה באזור בטנו העליונה, בחילות, הקאות, חוסר תאבון, כאבי ראש ועוד.

  גם תחושה של צרבת קשה, דימום או אפילו גיהוקים קשים יעידו על צורך לאמת או לשלול בעיות אולקוס.

  מה הקשר בין אבחון בלבן העין לבין אימות או שלילת אולקוס? האם זה אפשרי?

  דרך לובן העין אפשר לדעת ולמצוא לא מעט סימנים ולא רק בהקשר לאולקוס אלא הרבה מעבר לכך. הסימנים המופיעים על לובן העין יספרו למאבחן מה באמת מתרחש בגוף האדם, האם הגוף מפתח דלקת? האם יש המצאות של חיידקים, גידולים שפירים או ממאירים וכד'? כאשר מדברים על לראות את התמונה בכללותה, מדברים על אזור העין, הדרך להסתכל על מפת האיברים על פי תורת האירידיולוגיה ולעלות על הבעיה בזכות האיברים המשקפים ומשתקפים ממפה זו.

  איך מאבחנים אולקוס באמצעות בדיקת אירדיולוגיה?

  לד"ר מירם גרבר ממציאת השיטה, יש את כל הכלים והניסיון לתרגם את הסימנים אשר יתקבלו בסופו של דבר מהאבחון. דרך אותם סימנים יהיה אפשר לגלות ממצאים וכך להעריך את מצב בריאותו של האדם וכך גם נוהגת ד"ר מרים – הכול כדי לאפשר לכם לחיות עם הגוף בשלום, הפעם ללא תסמיני האולקוס העלולים לשבש בקלות את איכות החיים.

  כיצד מאבחנת ד"ר מרים גרבר את האולקוס שלכם באמצעות האירידיולוגיה?

  אחד הדברים החשובים ביותר באיתור הבעיה זה לשלב בין כל המרכיבים כדי לייצר אבחון נכון שיוביל בסופו של דבר לפתרונה של הבעיה.

  לכן, במעמד הזה משלבת ד"ר גרבר הן את הידע בתחום האירידיולוגיה, הבנת המבנה המולד הגנטי ובו זמנית סנכרון בין זה לבין המצבים הנרכשים כמו מחלות כרוניות – הכול כדי לדעת מה באמת מתרחש בגוף ואיך אפשר לשים סוף לבעיה.

  מהו היתרון המשמעותי בגילוי אולקוס באמצעות בדיקה בלובן העין?

  הבדיקה דרך לובן העין מקנה למאבחן את הבעיה באופן ישיר, וכך אם לצורך העניין יש לכם אולקוס וביצעתם בדיקה במעבדה, ייתכן שלא תראו את הבעיה.

  לעומת זאת, אם מבצעים בדיקה בלובן העין, הסימנים לבעיה ייראו מהר יותר ויאפשרו לכם לטפל בבעיה בעודה "בחיתוליה".

  סובלים מאולקוס? הכול יכול להיגמר בתזונה נכונה

  תזונה נכונה על פי משנתה של ד"ר מרים היא לא מילה כללית אלא משהו מורכב הרבה יותר, כמו שרוב בני האדם בנויים אחרת הן מבחינת צריכת המזון, הפעילות ואורח החיים, כך גם התזונה חייבת להתאים אישית ולשרת בסופו של דבר את הצרכים של כל אדם באופן המתאים ביותר.

  כמו כן התאמת התזונה היא גם לפי אזורי אקלים, כאמור ישנם אזורים שאנשים יצרכו יותר שומן מן החי ויש מקומות שבהם הצריכה הטבעונית תהיה גדולה יותר (פירות, ירקות).

  בגדול, התזונה הנכונה מתייחסת למה שבסופו של דבר שומר על בריאות האדם, להזין את התאים נכון ואף להשפיע על ההתפתחות האישית והאינטליגנטית.

  כמו כן, כאשר בוחרים לקיים את התזונה הנכונה, זה בהחלט מאפשר חיזוק מערכת חיסון וביטול נוכחות של חיידקים, וירוס, פטריות, תולעים ועוד גורמים המאיימים על אורגניזם.

  מה כדאי לעשות ואיך כל זה יכול למנוע את התפתחות האולקוס שלכם?

  אם אתם סובלים מאולקוס או בדרך לשם, לצד האבחון שלנו, הטיפול הטבעי ונוכחות הרופא בחייכם, חשוב לשמור על תזונה מאוזנת שתכלול מזונות עשירי סיבים, דגנים, אכילת דייסות, תפוחי אדמה, בננות.

  כמו כן, במסגרת זו, מספקת ד"ר מרים גרבר חשיבות גדולה ביותר לשתיית מים טובים בכמות ומשקל הגוף.

  המים המטוהרים כאמור, לא בהכרח מים מינרליים כי לעיתים דווקא שם יש מחסור של מינרלים שבלא מעט מקרים יש להוסיף באמצעות תוספים.

  איזה מים כדאי לשתות? פשוט לבדוק כי המים מכילים את כל הערכים התזונתיים הדרושים לגוף האדם.

  כמו כן, יש להימנע ממזון העלול להחריף את הבעיה, את הכאב או הבחילה וכשמדברים על כך מד ברים בעיקר על אכילת ארוחות קטנות, הימנעות מאכילה בסמיכות לשינה, להימנע מאלכוהול, קפה, מזון חריף, חמוץ, שומן, אוכל מטוגן ועוד.

  יש לכם אולקוס? הפחיתו את מוצרי החלב היות שהם אלו העלולים להגביר את הפרשת מיצי העיכול בקיבה.

  רוצים להגיד שלום לבעיית האולקוס שלכם? במסגרת הזו, לד"ר מרים גרבר יש את כל היכולות לאבחן את הבעיה באמצעות שיטתה המבורכת וכן להעניק לכם טיפולים טבעיים גם בגין בחירת המזונות שימגרו את האולקוס שלכם לאלתר.

  אולקוס – עד כמה חשוב לבחור את המזונות הנכונים?

  זה יכול לקרות לכל אחד, יש מצבים שבהם המעמסה של החיים לוקחת מאיתנו לא מעט זמן להשקיע גם בארוחה ולו הקטנה ביותר וזאת למעשה הטעות הגדולה ביותר שחשוב למנוע, בפרט אם כל התסמינים מעידים על אולקוס.

  ממה כדאי להימנע? לא משנה באיזה מקצוע בחרתם ומה אתם עוברים בחיים, כדי למגר את האולקוס חשוב ביותר למגר את הדיכאון, העצבנות, העייפות וכן חוסר הבהירות שנגרמים בשל תזונה לקויה ובסופו של דבר מפגישים אתכם עם סוכרת, כולסטרול, הסתיידות עורקים, השמנה, לחץ דם ובעיות אולקוס.

  מה כן לעשות? החדשות הטובות של ד"ר מרים הן אכילה באיכות טובה, מזונות מחומרים טבעיים, ירקות ופירות ללא חומרי הדברה ועוד.

  הולכים לקניות? זכרו, אחד מהפרמטרים בטיפול באולקוס, זה בראש ובראשונה תזונה תקינה ומזון שהוא נקי מכל הרעלים.

  זה נכון שאלכוהול או עישון מחריפים את המצב?

  כשמדברים על אולקוס וצריכת אלכוהול ועישון, חשוב לומר כי החומרים הנ"ל עלולים לגרום לבעיה בקיבה ובתריסריון, לפגוע ברירית הקיבה ונוכח הרגישות לחומציות בקיבה לייצר את האולקוס.

  במצב הנ"ל הדבר הטוב ביותר לעשות כדי למנוע התפרצות זה להפחית את הצריכה של העישון והאלכוהול וזאת כדי למנוע מצב כי האולקוס יחזור לאחר שהוא נרפא.

  כמו כן, כאשר יש כבר את בעיה ואתם סובלי מפצע בקיבה על אחת כמה וכמה רצוי להימנע מעישון ואלכוהול אף יותר.

  אולקוס אצל נשים בהיריון – מה עושים?

  אולקוס זה פצע בקיבה או בתריסריון, הטיפול הטוב ביותר לאישה בתקופת ההיריון הוא טיפול טבעי וגם כאן לד"ר מרים יש את כל הכלים והאפשרויות לאבחן את הבעיה בצורה הטבעית ולהתאים את הטיפול הנכון, מבוסס תזונה נכונה, מזונות שמחזקים את הקיבה, משפרים את זרימת הדם ובעיקר מטפלים במצב האנט דלקתי ומרגיעים את הכאב.

  מתוך הבנה שאישה בהיריון אינה בעלת מסוגלות לקחת כל תרופה, מגיע הטיפול הטבעי ומסייע בפרט לנשים הרות מניעת הצרבות תוך כדי בחירת המזונות שישפרו את המצב ויקלו עליהן בתקופה המאושרות בחייהן.

  מהו כיב קיבה חמור ואיך אפשר להתמודד אתו?

  כל מצב דלקתי שאינו מטופל עלול להפוך למשהו גרוע אף יותר ולכן, כדי למנוע את המצב ואף להחריף את המחלה, חשוב להיוועץ ולקבל את הטיפול הרפואי ובו זמנית להיוועץ עם גורמים מקצועיים שיכולים בהחלט לסייע ולמגר את המחלה עד תום.

  ד"ר מרים גרבר מאבחנת את הבעיה בשיטה המתקדמת ופורצת הדרך ולצד הרפואה הקונבנציונליות משלימה את המידע החסר ומסייעת לשפר את המצב.

  מדוע יש צרבת באולקוס?

  הסיבות לאולקוס קשורות בוויסות חומציות בקיבה, ייצור של חומצות חזקות שחוזרות לוושט וכך או כך מייצרות תחושה של כוויה ושריפה שהיא למעשה הצרבת החזקה שאתם חווים. רוצים שזה ייפסק? אם אתם כבר עכשיו נוטלים טיפול רפואי, חשוב שתיוועצו עם גורמים מקצועיים ותשלימו את הטיפול באמצעות רפואה אלטרנטיבית פורצת דרך.

  האם כיב קיבה מקרין לאזורים אחרים כמו למשל אזור הגב?

  תתפלאו, אבל כשיש כיב קיבה זה בהחלט יכול להקרין גם לאזור הגב וזה מה שלמעשה יספק את המענה מדוע הגב שלכם כואב ללא הפסקה. כאמור, מעבר לאזורים אחרים זה בהחלט יכול להשפיע גם על הגב. עם זאת באמצעות האבחון המהיר וכן הטיפול הנכון לרבות תוספי תזונה נוגדי חמצון אפשר בהחלט לטפל בבעיה.

  איך מחלימים מאולקוס? כמה זמן זה לוקח?

  אם הובחנתם כסובלים מאולקוס, זה יכול להימשך כמה חודשים או לחילופין, אם לא מטפלים בבעיה, היא עלולה להופיע, להעלם ושוב חוזר חלילה.

  כמו כן, במקרים מסוימים כיבי קיבה יכולים להירפא מעצמם באמצעות התזונה והטיפול הנכון עם זאת, ברוב המקרים יידרש מכם שיקום ברירית הקיבה וגם בשלב הזה, נכנסת ד"ר מרים גרבר לתמונה ומאפשרת לכם שיפור, טיפול והשגת איכות חיים תקינה.

  אולקוס הקאה דמית – מתי זה קורה ואיך מתמודדים?

  כאמור, לבדיקה/ אבחון אירידולוגי יש המון יתרונות, באמצעות התבוננות מעמיקה אל תוך קשתית העין "והלבן שבעין" אפשר בהחלט לשלול או לאמת בעיות הקשורות בהקאה דמית בשל אולקוס.

  בגדול, אם אתם מקיאים דם, יש לכם גוון כהה במיוחד בצואה (דם בצואה), חולשה וזיעה לרבות עייפות בלתי מוסברת, חשוב לפנות ולקבל טיפול במהירות ולצד הבדיקה האירידולוגית, בין לבין ייעוץ רפואי לקבל גם את הטיפול הטבעי שיסייע לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר.

  האם יש דבר כזה אולקוס בקרב ילדים?

  לאולקוס יש כמה וכמה סיבות ולרוב, בגילאים של ילדים או נוער המחלה לא תופיע אלא תתחיל אצל רוב האנשים בגילאי שלושים פלוס עם כי בכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ולכן אי אפשר לשלול לגמרי מצבים שבהם היא יכולה לפרוץ לפני גיל שלושים. הכול תלוי בנסיבות החיים, אורח החיים ועוד.

  אולקוס טיפול טבעי – ד"ר מרים גרבר עוזרת לכם להיפתר מבעיות האולקוס

  בהחלט ניתן לטפל באולקוס בצורה טבעית באמצעות אבחנה מלאה, בחירה בשינוי, תזונה מותאמת מראש וכן בחירת תוספים שמטרתם לבטל את האנטי דלקתיות, לשקם את רירית הקיבה ובסופו של דבר להעלים את האולקוס לחלוטין.

  ד"ר מרים גרבר, מביאה את כל החדשנות הזאת לקדמת הבמה ומאפשרת גם לכם להירפא ממגוון מחלות וביניהן גם אולקוס, הפעם באבחון העין, הסתכלות מעמיקה והבנת שלבי המחלה לפני שפרצו ואפילו אחרי.

  בזכות הניסיון והידע של ד"ר מרים גרבר תוכלו להתאים לעצמכם את הטיפול הטבעי הטוב ביותר ולהוכיח כי באמצעות הידע והניסיון אפשר להעלים את התכונות האנטי דלקתיות, לשקם את רירית הקיבה וכך למגר את הבעיה לאלתר.

  בסיכום דבר, אם אתם את הדאגה, את הכאב הבלתי פוסק, בחילות, כאבי ראש, צרבות בלתי פוסקות ומנהלים אורח חיים לא תקין, ייתכן שאתם עלולים לחלות באולקוס או שאין מנוס ואתם בכיוון ליצירת המתכון לאולקוס.

  רוצים להימנע מכך? ד"ר מרים גרבר, מומחית בעלת שם עולמי, מציעה לכם את הפתרון הטוב ביותר והטבעי ביותר לאולקוס.

  בתחילה תבצע עבורכם את הבדיקה האירידיולוגיה, תעלה על הסימנים הקיימים ובסופו של דבר תסייע לכם במגוון של שיטות אבחון טבעיות.