ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

מהו אולקוס? ולמה הוא בא אלינו?

אולקוס הינו פצע בדופן הקיבה או בתריסריון שנוצר כתוצאה מגירוי יתר על ידי חומצות העיכול עצמן. שילוב של תזונה לקויה עם מצבי סטרס מתמשכים והעדר מודעות לארוחות מסודרות המותאמות לפרט הם חלק מגורמי המחלה.

אחד הגורמים האלימים למחלה זו שנתגלה בשנים האחרונות הינו חיידק הליקובקטר פילורי, נמצא שהוא מסייע להיווצרות האולקוס והשמדתו מלווה לעיתים להשמדת אוכלוסיית החיידקים הטובים גם שנחוצים לתהליך העיכול.

איך ניתן להשמיד את החיידק ההליקובקטר פילורי מבלי ליצור אולקוס?

באירידיולוגיה ניתן לאתר את סימני המחלה בעין, כולל נוכחות ה”הליקובקטר פילורי”, בעקבות האבחון האירידיולוגי, ניתן להתאים עבור אולקוס טיפול טבעי המתאים ביותר לחולה.

האירידיולוגיה ועימה האבחון בלובן העין מאפשרים כיום יותר מתמיד, בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, אבחון מהיר ומדויק ללא פלישה לגוף.

ברפואה המערבית, להבדיל משיטתה של מרים גרבר עבור אולקוס טיפול טבעי, מלווה ברפואה המערבית בשיטות פולשניות ומכאיבות.

אולקוס טיפול טבעי ועוד
​בעת טיפול טבעי באולקוס, מרים גרבר שמה דגש על תזונה נכונה בתוספת צמחי מרפא, תמציות למיגור החיידקים המזיקים, תמציות לטיפול בדלקת, יצירת סביבה ידידותית לעיכול במעיים וחשוב מכל – מרים גרבר מטפלת בגורמים הרגשיים שהביאו למחלה זו.

לגורמים הרגשיים יש חשיבות עליונה בכל הנוגע לאולקוס.

ישנם סימנים בעין המעידים על מצב רגשי כרוני, היכול להיות השורש למקור הבעיה, כך ששום כדור לא יעזור, מלבד טיפול טבעי באולקוס שימנע התפתחות ויקצור את שורש הבעיה.

אולקוס טיפול טבעי יוצר התפתחות בריאה

ד”ר מרים גרבר תמצא בבדיקת אירידיולוגיה את הסימנים הפיסיים למחלה, בעזרת מגוון שיטות אבחון טבעיות נוספות את הסיבות הרגשיות לבעיות העיכול וביניהן אולקוס – כיב קיבה. שילוב של רגשות עזים של דאגה, תחושה של בדידות ונטישה, תחושות של דיכאון, קושי לעכל את המציאות, קושי להביע רגשי כעס וזעם מחלישים את מערכת החיסון ויוצרות במקרים רבים אולקוס.

מכירים את המונח “אוכל את הבטן”? אנחנו פוגשים את טיפוס שמעשן, שותה הרבה קפה במהלך היום, אינו אוכל מאומה עד הערב ויומו מלווה במתח ולחץ כרוניים. כל מה שהטיפוס אוכל במשך היום זה, זה “את עצמו”. מצב רגשי זה בצירוף חיידקים הנו מתכון ליצירת אולקוס.

​אם אתם סובלים מכאבי בטן לפני האוכל או לאחריו, צלצלו עכשיו למרים גרבר ובעזרת אירידיולוגיה- אולקוס טיפול טבעי בעזרת גלגל העין נמצא את מקור הבעיה ונכוון אתכם אל טיפול טבעי ללא פלישה לגוף שיעזור לכם להחזיר את הבריאות וההרגשה הטובה.

מרים גרבר הינה מומחית בעלת שם בינלאומי אשר כתבה ספרים שונים המופצים בעולם, מציעה פתרון טבעי עבור אולקוס.

לפרטים נוספים בנושא אולקוס טיפול טבעי, השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    מרים גרבר אירידיולוגיה