גידול ממאיר- מה זה ואיך מתמודדים?

התמודדות עם אחד המצבים המורכבים בחייו של אדם

אין ספק, שלגלות באמצע החיים גידול ממאיר, זאת בשורה קשה אשר מובילה להלם ראשוני ובצדק.

כולנו בטוחים שלנו זה לא יקרה, שזה  משהו שקורה רק לאחרים ובטח שלא לנו. ההלם הראשוני, יכול להיות ארוך ולהוביל אותנו לחוסר תפקוד משמעותי.

אז כדי שנוכל לנשום עמוק ולהתחיל לפעול לכיוון ההחלמה שלנו, שיפור איכות החיים שלנו ושיפור ביכולת ההתמודדות שלנו, באמצעות אבחון וטיפול טבעי של גידולים ממאירים, קודם כל בואו נבין, מהו בעצם גידול ממאיר.

ארידיולוגיה אבחון בלובן העין

גידול ממאיר –  מידע בסיסי

גידול ממאיר הידוע בשמו היותר נפוץ – סרטן, הוא כינוי כוללני לקבוצה שלמה של מחלות המתאפיינות בגידול בלתי נשלט ובקצב לא טבעי של תאים. אותם התאים הקטנים בגוף שלנו, מנם מורכבים כלל האיברים והרקמות בגוף שלנו. בגוף בריא, בו התהליכים פועלים בצורה תקינה, התאים מתרבים ומתחלקים בצורה קבועה ורצופה. במצב בו ישנה התפתחות של הליך סרטני – ממאיר בגוף, תהליך התרבות התאים, יוצא מהנורמה ומכלל שליטה והתאים,  מתרבים ומתבצעת בהם חלוקה, ללא הפסקה. אף על פי שבכל הגידולים קיימת מוטציה סרטנית, לא כולם ממאירים, ואף חשוב לדעת ולהרגיע, כי מרבית הגידולים מתבררים לאחר בדיקה ולקיחת דגימה מהם, כשפירים.

ההבדל המשמעותי בין גידול ממאיר לגידול שפיר, הינו בדיוק באותה יכולת הגידול הממאיר להתפשט ולייצר גרורות באיברים קרובים או רחוקים בגוף שלנו.

אבחון גידול ממאיר בצורה טבעית

אני דוקטור מרים גרבר ואני הבאתי את האירידיולוגיה בצורה מקצועית אלינו לישראל.

מהי אירידיולוגיה? שיטת אבחון ייחודית וטבעית (אשר אינה חלק מהרפואה הקונבנציונלית) אשר מתבצעת בגלגל העין של המטופל.

תהליך האבחון הוא פשוט, מהיר ואינו פולשני. במסגרת האבחון הטבעי, יתבצע בקליניקה שלי, צילום מקצוי של גלגל העין והחלק הלבן של העין. לאחר הצילום. נשב יחד ונבחן את הצילום ואני אשתף אתכם בממצאים אותם אני מזהה בצילום שלכם.

בתהליך אבחון זה, ניתן לזהות בצורה ברורה תהליכים ממאירים בגוף ובכך, להקדים בצורה משמעותית את האבחון והטיפול בגידול הממאיר.

טיפול קונבנציונלי בגידולים ממאירים

הטיפול בגידולים ממאירים, יכול להיות בשיטות רפואה קונבנציונליות שונות שיכולות לנוע בין טיפול תרופתי, טיפול כימותרפי וטיפולים בהקרנות. כל שיטות הטיפול האלה, יקבעו בתכנית טיפולים מוסדרת בהתאם למצב הגידול, למיקום שלו ולבריאות המטופל. הטיפול יקבע על ידי רופאים מומחים בתחום הרלוונטי וזאת, בהתאם כמובן לבדיקת ביופסיה שמאשרת את הימצאותו של התהליך הממאיר ושוללת את נוכחות באיברים ובמקומות אחרים בגוף.

אפשר לעשות יותר בשילוב רפואה טבעית

באמצעות רפואה טבעית, ניתן להרחיב משמעותית את הטיפול, ללוות אותו ולקדם אותו במספר מובנים. הרפואה הטבעית, אשר במשך אלפי שנים, עוזרת לבני אדם ומשפרת את מצבם, מציעה לנו את החיבור בין הנפש לגוף ובעצם משלימה את הרפואה הקונבנציונלית, המטפלת בעיקר בגוף. מכאן גם מגיעה משה, רפואה משלימה. סוגי הרפואה המשלימה בהם אני מתמחה ואוכל להציע לכם בשלבי הטיפול בגידול הממאיר, הם טיפול בשיטת אייפק המטפלת בגוף באמצעות השרירים, טיפול בפרחי באך – טיפול באמצעות תרכובות של תמציות צמחים, המשפרים משמעותית את יכולת הגוף להילחם, את המערכת החיסונית והיכולת שלה להילחם בתאים הזרים לה ובחוזק הנפשי, של  המטופל להתמודדות עם הטיפול בפיזי המאתגר שהוא יעבור בכדי לרפא את הגידול הממאיר שיש בגופו.

אני מציעה עוד סוגי טיפול וכן התאמה אישית של התזונה הנכונה ביותר להתמודדות ולחיזוק הגוף והנפש. את כל הטיפולים יחד, אני אשלב בהמלצה אחת לתוכנתי טיפולים מותאמת אישית, איתה נחזק את הגוף, נלווה את הרפואה הקונבנציונלית וניתן לגוף שלכם הזדמנות אמיתית, לנצח ולהחלים במהרה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה