אבחון וטיפול טבעי בגידול שפיר

הדרך הבריאה והטבעית, לטיפול בגידולים

כאשר מתגלה גידול בגוף שלנו, לא משנה באיזה איבר מדובר, התגובה הראשונה והטבעית היא הלם ואחריה, מתחיל שלב העיכול והבדיקה מהמעמיקה בנודע לסוג הגידול.

כמובן שבמידה ומתגלה כי מדובר בגידול סרטני, ישנו פרוטוקול בריאותי- טיפולי אשר מוצע על ידי הרופאים המטפלים.

ראיון עם יוסף אילון

גידול שפיר – לחיות אתו או לטפל בו?

במידה והגידול המאובחן אצלנו בגוף הינו שפיר, בחלק גדול מן המקרים, ההמלצה הרפואית המסורתית תהיה לחיות אתו ולהמשיך במעקב אחר קצב הגידול שלו ובכך, לשמוע שבמידה והוא גדל, ניתן יהיה להוציא אותו בהליך כירורגי במידת הצורך. במקרים אלה ובמקרים אחרים הסובבים בנושא הגידולים השפירים, טיפול טבעי יכול להוות את ההבדל ואת ההשפעה המכריעה, על הגידול.

אבחון וטיפול טבעי בגידול שפיר

נעים להכיר, אני מרים גרבר ואני מומחית בתחום האירידיולוגיה ובתחום הטיפולים הטבעיים בתחומים שונים. אני אינני רופאה מדיצינית, אך בעלת הסכמה מקצועית רשמית בתחום הטיפולי האלטרנטיבי, הכשרה מעמיקה בתחום האבחון בגלגל ובלובן העין ואף מלמדת מטפלים אחרים בתחום, את האוצר הנפלא של אבחון באמצעות העין ואת שיטות הטיפול הייחודיות שלי.

שיטות הטיפול שלי, מתאימות לתחומים רבים של חולי פיזי, רגשי ונפשי ולכל אחד מהמטופלים המבקרים אצלי בקליניקה, או יוצרים איתי קשר, אני מתאימה אבחון אישי וכמובן, תכנית טיפולים סדורה הכוללת טיפולים אלטרנטיביים שונים ושינויים בתזונה, המשפיעה על הגוף והנפש. חלק מהתחומים, בהם אני מטפלת הינו תחום הגידולים השפירים. בתחום זה, מטופלים רבים עד היום, קיבלו אבחונים מדויקים, טיפולים מסייעים ואף הוכל סיוע משמעותי במצבם הכללי ושיפור מהותי במצבם הרפואי.

תהליך הטיפול בקליניקה של מרים גרבר

בתהליך הטיפול בגידול שפיר, נתחיל קודם כל בתהליך אבחון מקצועי באמצעות גלגל העין הנקרא אירידיולוגיה. את האבחון במצעים באמצעות צילום מעמיק של גלגל העין ובחינה שלי את אותם הצילומים, לאבחון מקצועי של המצב הרפואי הנוכחי, תופעות מולדות בגוף המאובחן או המאובחנת ואף מציאת מחלות בתחילתן ואבחון מקדים של בעיות רפואיות שונות.

לאחר האבחון המקצועי, תיבנה יחד עם המטופל תוכנית טיפולית פרסונלית אישית, המתאימה לסגנון החיים שלו, לתזוזה שלו, למצברו הרפואי הנוכחי, לטיפול ברפואי המסורתי אותו הוא מקבל ברפואה הקונבנציונלית ובהתחשב בפרמטרים נוספים.

יחד, המטופל, הסביבה התומכת שלו ואני, נוציא אל הפועל את הטיפול המיוחד' שנבנה במיוחד עבורו ונעקוב במשך כל הזמן, אחר התקדמות הטיפול ונבצע בו התאמות בהתאם לצורך ולהתפתחויות הרפואיות. המטרה המשותפת, היא באמצעות טיפול טבעי, להגיע לשיפור משמעותי במצבו של הגידול השפיר שנמצא בגוף המטופל.

שיטות הטיפול שלי, כוללות סוגים שונים של טיפולים טבעיים כגון:

אייפק – שיטת אבחון וטיפול המתמקדת בתגובת השרירים השיטה מאפשרת לאבחן בזמן קצר, במדויק וללא פלישה לגוף את מקור הבעיה/אלרגיה והטיפול הינו יחסית קצר, מדויק ונושא תוצאות טובות במידה והחולה מתמיד בו ושומר על רצף טיפולי לפי ההנחיות של המטפל

טיפול בפרחי באך – טיפול מסורתי באמצעות תמציות צמחים המותאמות בצורה מדויקת למצבו של המטופל, לגוף ולנפש שלו ומתמחים בטיפול בבעיות שונות בתחומי בריאות שונים

הומאופתיה – טיפול בצמחי וכדורי מרפא ושיפור במצב החולה באמצעות החומרים הפעילים בצורה טבעית בצמחים

תטא הילינג – ריפוי אנרגטי בשיטה מיוחדת במידה, המתמקדת בהשפעת הנפש והמחשבה, על המציאות ועל הבריאות שלנו

מידע מלא ושיחת הכרות

במידה ויש לכם צורך באבחון וטיפול מסוג זה, הדרך הקצרה אליי היא באמצעות יצירת קשר מידי. בשיחה הראשונית, אנו נבין את הצורך המשמעותי של הפונה, או מי שהוא פונה בשמו ובהתאם, נקבע אבחון בקליניקה שלי.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה