ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

מחלת המאה – כך הייתי קוראת למחלה איומה זו שפוגעת באוכלוסיה רחבה ביותר. מילדים ועד למבוגרים. ההתייחסות הינה לסוכרת סוג 2, זו הסוכרת הנרכשת כתוצאה מאורח חיים שלילי. קיימות לכך מספר סיבות הקשורות כולן ברווחה של החיים המודרנים ותרבות הבילוי והפנאי שהפכו באופן מוגזם למקור המחלה.

מרים גרבר אירידיולוגיה

אין כמעט בילוי היום שאינו מתחיל או מסתיים בארוחה והתפריט במסעדות רווי בסוכרים ופחמימות, טעימים לחייך אך מעמיסים על מערכת העיכול והבלוטות כמויות ענק של סוכרים, מלחים, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד כימיקלים לא יודעים שמפריעים בסופו של דבר לתאים לפנות את הפסולת מהגוף ולעבד באופן מלא את הנכנס לפה. הגדולה של האירידולוגיה ובעזרת טיפול טבעי בסוכרת בה אני עוסקת היא היכולת לאבחן מבעוד מועד את הנטייה הגנטית לפתח סוכרת ולאבחן תהליכים ראשוניים אשר יובילו להופעת המחלה ולספק טיפול טבעי בסוכרת.

טיפול טבעי בסוכרת באמצעות אבחון מהיר
קיימת דרך טבעית לטפל בסוכרת בעודה בשלבים ראשוניים, לתמוך את החולים בשלבים מתקדמים אולם הכי חשוב – לשנות את אורח החיים עוד לפני הופעת המחלה על מנת למנוע את הקטסטרופה. ישנם מספר מוצרים, שיש להרחיק באופן מוחלט: וביניהם סוכר מכל סוג, ממתיקים מלאכותים, משקאות תוססים וממותקים, רטבים שונים, חומרים כימיים במזון אשר מפריעים לתהליכי פירוק המזון בתהליך העיכול, ולמקפידים ביותר הימנעות מגלוטן היא גולת הכותרת. כל מאפה, גם אם הוא מלוח יוסיף סוכרים שמתפרקים מהפחמימה ויעמיסו על הלבלב עבודה מיותרת.

חלק מאפשרויות טיפול טבעי בסוכרת הוא זיהוי גורם מאיץ להופעת והתפתחות המחלה וחלק מאפשרויות הינה הגורם רגשי, העדר “מתיקות” בחייו של הנפגע, שוק פתאומי ומצבי חרדה מתמשכים הינם “דלק למדורה” ולכן תשומת הלב צריכה להיות על איזון הנפש על מנת להביא לאיזון הגוף.

זהו כלל זהב שתקף לגבי כל המחלות אך במיוחד במחלת הסוכרת אשר מסכנת את החיים ופוגעת באיכות החיים של החולים בה.

קיימים צמחי מרפאה ותוספי מזון שהוכיחו שניתן להוריד את רמת הסוכר יחד עם שינוי תזונה ושתיית מים בכמות המתאימה לגוף. תוספת פעילות גופנית ומעט אהבה ישלימו את העבודה וניתן יהיה להתגבר בצורה סבירה על הסוכרת בדרך טבעית.

מטופלים רבים מדווחים כי עם שינוי התזונה ובחירת דרך חיים חדשה ערכי הסוכר יורדים משמעותית והחשיבה והתחושה בהירים ומדויקים יותר.

​טיפול טבעי בסוכרת יכול לשנות לכם את החיים, צרו קשר עוד היום לקביעת טיפול ואבחון אירידיולוגי.

בניסויים קליניים שעשיתי בבית חולים הוכחתי באופן מובהק שהעין משקפת סימנים המעידים על מחלת הסוכרת ודי במבט מקצועי אחד כדי לדעת מי הם האנשים אשר נמצאים בסיכון ומי אלו שכבר נגועים במחלה ואיברים נוספים מתחילים לתת את הדין.

בצילום עיניים ניתן לאתר את סימני המחלה בשלב הנטייה הגנטית ובשבל הימצאות המחלה. צילום העיניים אינו פולשני, בניגוד לבדיקות אחרות ולכן מומלץ להעזר באירידולוגיה כדי לגלות סימני סוכרת אפשרית ואת אפשרויות שונות הניתנות בעזרת טיפול טבעי בסוכרת.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה