התסכול שבחוסר אבחון – מדע האבחון החדשני

אנשים רבים, מסתובבים עם מחלות שונות ללא אבחון של מקור הבעיה

כמה מתסכל זה, להתמודד עם נטייה למחלות לא מוסברת, נטייה לחולשה או לרגישויות שונות ולא למצוא את מקור הבעיה לאורך זמן. בכל פעם שמתעוררת מחלה או חולשה, המטופל פונה לרופא משפחה או רופא מומחה ואותה המחלה, מטופלת נקודתית, באמצעות תרופות סטנדרטיות עד להחלמה.

לאחר זמן מה, היא חוזרת בצורה אחת או אחרת והמטופל, מתוסכל מ"הרגישות" שלא למחלות ולא מבין, למה הוא כל הזמן חולה וכיצד ניתן למנוע את הישנות חזרת התסמינים והחולי. מצב זה, מוביל לחוסר אונים משמעותי ופוגע באיכות החיים של אנשים רבים.

אז מה בעצם האירידיולוגיה יודעת לעשות?

טיפול במגוון בעיות גוף ונפש

האירידיולוגיה – אבחון ומיפוי בעיות באמצעות גלגל העין וחברתה הקרובה – הסקלרוגלוגיה – אבחון באמצעות לובן העין, יודעות לזהות תופעות ואנומליות בגלגל העין או בלובן העין, באמצעות צילום מתקדם ומומחה אשר יודע לקרוא את הצילום ולאתר בו סימנים למצוקה, לבעיות מולדות, למחלות או לתופעות לא מוסברות בכרוניקת המחלות של המטופל הנבדק.

באמצעות אבחון זה ולאחר לימודים ארוכים שאינם נגמרים לעולם, אני, מומחית במדע האירידיולוגיה, יודעת לזהות נטייה לא מוסברת למחלות, לאבחן מהיכן היא נובעת ואף

להמליץ על המשך הטיפול בכדי לחזק את המערכת ולפתור את הנטייה לחלוניות אחת ולתמיד.

כל היתרונות באבחון באמצעות העין

שיטת האירידיולוגיה והסקלרולוגיה, מאפשרות אבחון מוקדם של מחלות, זיהוי של מחלות אשר נמצאות בתחום שלבי ההתפתחות ועדיין לא פיתחו את שלב התסמינים המודיעים על קיומן, איתור בעיות רגשיות ותופעות של דכאון וכן, אבחון פגמים מולדים אשר לא נמצאו ובכך, שיטות אלה, מאפשרות להדליק פנס על הבעיה המובילה לבעיות אחרות ולפתור או להבין, את בעיית השורש. שיטה זו, הוכחה במשך שנים רבות, כשיטה יעילה ואיכותית וכיום, תבצעים מחקרים רבים באמצעות מכוני מחקר מקצועיים, אוניברסיטאות שונות ומכובדות בעולם וגופי מחקר שונים, על אמינות שיטת האבחון והטיפול, על הדיוק שלה ועל האפקטיביות שלב בקרב המטופלים בתהליכי אבחון וריפוי.

מהם שלבי האבחון והטיפול?

האבחון מתבצע ללא בדיקה פולשנית והוא מספק למטפל, הערכת מצב בריאות המטופל באמצעות  הסימנים בגלגל העין (אבחון אירידיולוגיה) או בלובן העין (אבחון סקלרולוגיה) האבחון מתבצע פיזית באמצעות  צילום מקצועי של גלגל העין. בצילום מכסים הן את גלגל העין הצבעוני והן את החלק הלבן בעין שלנו.

שלב האבחון בפועל

בשלב האבחון מהצילום שביצענו, אני (דוקטור מרים גרבר), מפענחת באמצעות הידע שרכשתי עם השנים ובמסגרת ההסמכות הרשמיות הרבות אשר עברתי בתחום זה, את הסימנים עד לדקויות המדויקות ביותר שלהם בהתבסס כמובן, על שיטת האירידיולוגיה.

חשוב להבין כי מדובר באבחון מעמיק המתייחס לכל סימן, כל שינוי בגוון, כל קווי העין, צבע הרקמה ואפילו צפיפות החומר בעין. גם למיקום סימנים בעין, לגודלם וצורתם, יכולה להיות משמעות המספרת לנו בתהליך האבחון, על בעיה ספציפית.

ישנן תופעות אשר קלות יותר לאבחון וכאשר הסימנים הינם רפטטיביים בעין (חוזרים על עצמם), מאבחן מקצועי, יידע להצביע על אותן הבעיות, עובדה זו הופכת את האירידיולגיה בכלל ואת אבחון בגלגל העין בפרט למדידה ופותחת את שערי המדע עבורה.

כיצד קובעים תור לאבחון ולמי זה מתאים?

שיטת האבחון ושיטות הטיפול שלי. מתאימות לכולם. הן למבוגרים והן לילדים.

בשיטות אלה, הטיפול מותאם בהתאם לאבחון, בהתאם לבעיות שאובחנו בגלגל העין ובהתאם לתוכנית הטיפול המומלצת. את הדרך שלנו יחד, אנו מתחילים בקביעת תור לקליניקה שלי. בפגישה שלנו, יתבצע צילום מקצועי של גלגל העין ובהתאם, אמליץ על טיפול מתאים בהיבטים האלטרנטיביים, במקביל לטיפול רפואי קונבנציונלי במידה ויש צורך.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה