אבחון וטיפול טבעי של סרטן

אבחנה בין גידולים שפירים וממאירים

אחת הבשורות היותר מורכבות לאדם, היא לשמוע שהוא סובל מגידול בגוף שלו. הגוף הינו המקדש שלנו. המקום הקדוש שהוא שלנו ואנחנו בטוחים שישרת אותנו בצורה נאמנה לאורך שנים רבות ועד לגיל שיבה.

למרות שאנחנו רואים סביבנו כל הזמן מקרים וסיפורים ושומעים על חברים ובני משפחה, שחלילה חלו ונזקקו לטיפול רפואי.

זה תמיד נשמע רחוק מאתנו ובאופן הישרדותי ואבולוציוני, אנו חושבים וחיים בתחושה, שהגוף שלנו טוב יותר, שלו זה לא יקרה ושאנחנו חסינים.

טיפול במגוון בעיות גוף ונפש

לצערי הרב, אף אחד מאתנו לא חסין למחלות ולגידולים ולכל אחד זה יכול לקרות. כן, גם לאדם הבריא ביותר. לפני שנלחצים ו"רואים את הסוף" חשוב להבהיר כי ישנם סוגים שונים של גידולים, אשר הטיפול בהם הוא שונה, הסיכון בהם הוא ברמה אחרת וכמובן שבהתאם, סיכויי ההחלמה.

ישנם גידולים, אשר אנחנו חיים איתם כל חיינו, בלי לדעת בכלל. הם נמצאים בגוף שלנו בצורה שקטה, לא מפריעים לתפקוד שלנו ואנחנו אפילו לא חשים בהם. מדובר בגידולים שפירים, אשר יכולים להיות כמעט בכל חלק בגוף שלנו ולא להוות סיכון או השפעה, בשום צורה על הבריאות או על איכותי החיים שלנו.

לעומתם, יש גידולים אשר כן משפיעים עלינו, על הבריאות שלנו ועל איכות החיים שלנו. או מבחינת כאב, או מבחינת חוסר נוחות או מבחינת סיכון בריאותי. גידולים אלה יכולים להתגלות בבדיקה שגרתית, באמצעות תסמינים שמתגברים ומהווים תמרור אזהרה או באבחון מוקדם באמצעות שיטת האירידיולוגיה.

לפני הכל, למה חשוב לאבחן מוקדם?

ככל שנאבחן תהליכים ממאירים מוקדם יותר, סיכויי ההחלמה שלנו יעלו. טיפול בשלבים מוקדים של תהליכים ממאירים, הוא בעל יכולת וסיכויי הצלחה משמעותיים טובים יותר. לכן, ישנה חשיבות גבוהה לזיהוי מקדים אשר משנה את כל הטיפול בגידול ויכול גם להקל את חומרת הטיפול, אשר יכול להיות לא פשוט וגם, יכולה משמעותית לשפר את סיכויי ההחלמה המלאים בזכות הגילוי המוקדם.

האבחנה הראשונה – ממאיר או שפיר?

לפני הכל, כשמדובר בגידולים, החשיבות הראשונה הינה באבחנה האם מדובר בגידול שפיר או גידול ממאיר. האבחנה הזו היא קריטית, מכיוון שאופי ואופן הטיפול בגידולים שפירים הוא שונה לגמרי מגידולים ממאירים וכן גם רמת הדחיפות בטיפול בהם. את האבחנה, נוכל לראות בבדיקה האירידיאולוגית שנבצע בקליניקה שלי.

מהי בדיקה אירידיולוגית וכמה היא אמינה?

בדיקה אירידיולוגית, הינה שיטת אבחון ייחודית, מעולמות הרפואה המשלימה, אשר גורסת כי את כל המתרחש בגוף ובנפש האדם, ניתן לראות בעיניים. לא סתם אומרים כי העיניים הם החלון לנפש. מסתבר שהם גם החלון לגוף שלנו. באבחון בשיטת האירידיולוגיה, מתבצע צילום חיצוני לגלגל העין של המטופל הפונה ושל החלק הלבן בעין. באמצעות זיהוי דפוסים בגלגל העין, כתמים ושינויי גוונים בלובן העין ועוד תופעות אשר מצריכות הסמכה לטובת אבחונן, נוכל לראות בצורה ברורה (כפי שאראה לכם באבחון כשתגיעו אליי), היכן יש בעיות ומאיזה סוג הן. מהניסיון האישי שלי, אחרי שנים רבות של טיפול באנשים ואבחון בשיטה זו, אחוז האמינות של הבדיקה הוא פנומנלי. גם במקרים בהם המטופל פנה לבדיקות רפואיות ולא נמצא משהו שיחזק את האבחנה האירידיאולוגית, עם הזמן מתגלה, כי האבחנה הייתה נכונה ומוקדמת מאוד. והרי אמרנו כמה חשוב אבחון מוקדם.

 לאחר האבחון- מגיע גם הטיפול

לאחר שנסיים את שלב האבחון, אני אציע לכם טיפול מתקדם ומותאם אישית בתחום הרפואה המשלימה ובשילוב מספר ענפים שלה, אשר יחד יכולים לחבור לתוכנית טיפולית מותאמת לבעיה שאבחנו בעין שלכם. טיפול זה, ילווה אתכם ויחזק אתכם במקביל לטיפול הרפואי וישפר את תחושתכם ומצבכם הבריאותי והנפשי.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה