מהי קונסטיטוציה ואיך היא קשורה לחולשת איברים מולדת?

האם יש תופעות שאנו נולדים איתם ומלוות אותנו כל החיים ואיך מזהים אותן?

נתחיל בלהבין מהי קונסטיטוציה. ההסבר הפשוט ביותר, הוא  – תכונות האורגניזם שנשתמרו מלידתו. ישנן תכונות פיזיות (וגם רגשיות ונפשיות כמובן), אשר אנו נולדים איתן. הן יכולות להיות קשורות למגוון רחב של איברים, של תפקודי הגוף ושל מערכות החיים בגוף שלנו.

טיפול במגוון בעיות גוף ונפש

הגדרת חולשת איברים מולדת

ישנם אנשים, אשר נולדים עם תופעה מולדת (קונסטיטוציאלית), אשר משפיעה עליהם בתצורה של חולשת איברים מולדת. כלומר חלק מהאיברים של האדם, החל מלידתו ולאורך כל חייו, חלשים יותר מהממוצע וכתוצאה מכך, נפגעת רמת התפקוד הבסיסית שלהם.

באילו איברים יכולה להיות חולשה מולדת?

התשובה הקצרה היא – בכולם. אמנם יש איברים אשר נוטים יותר לתופעת חולשת האיברים המולדת, כמו רחם, כליות. שרירים מסוימים בגוף ועוד. אך כל אחד מאתנו, יכול היה להיוולד עם איבר מוחלש, אשר ייתכן ולא ירגיש זאת לאורך כל חייו ולעומת זאת, יתכן ומגיל צעיר או במהלך חייו, ירגיש את השפעה החולשה באותו האיבר וחולשה זו, תשפיע על רמת התפקוד שלו או על היכולת לבצע פעולות מסוימות.

אבחון חולשת איברים

את האבחון לחולשת האיברים המולדת וכמובן, מיקוד האבחון לאיבר הרלוונטי. אני מבצעת באמצעות האירידיולוגיה – אבחון באמצעות גלגל העין. אבחון זה, מתבצע במטופל באמצעות ביצוע צילום מעמיק לגלגל העין וללובן שסביבו ובשיטת הטיפול האירידיאולוגית, ישנם סימנים בחלקים אלה בעין, אשר יכולים להעיד על בעיה רפואית ואף למקד את המאבחן המומחה, באזור הבעיה ואף לכוון עד לרמות האבחון הקטנות והמדויקות ביותר.

האירידיולוגיה כשיטה

בחינת ואבחון בעיות באמצעות שיטת האירידיולוגיה קיימת בעולם שניים רבות. בשנים האחרונות, מתבצעים מחקרים רבים ומפורטים, בשיתוף מוסדות לימוד ומכוני מחקר רציניים ומקצועיים, בכדי לאשש ולאמת את דיוק שיטת האבחון והטיפול הזו.

בדיקת אבחון בשיטת האירידיולוגיה, אינה נחשבת כאבחון במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית. חשוב לדעת, כי אבחון רפואי קונבנציונלי, מצריך כאן בארץ רישיון רפואי מתאים. האירידיולוגיה הינה תחום של רפואה אלטרנטיבית ועל כן, מצריך ידע והסכמה אך אינו מצריך הסכמה רפואית רשמית. בדיקה מסוג זה, מטרתה היא הערכת המצב הפיזי של הפונה הנבדק. זאת בהתאם לפרמטרים הקבועים במדע האירידולוגיה. שיטה זו מתבססת כפי שאמרנו, על אבחון באמצעות פענוח סימנים בקשתית ולובן העין המשקפים את רמת הבריאות והתקינות של איברים שונים ומערכות הגוף.

חשוב מאוד לזכור, כי בדיקה אירידיולוגית, אינה מחליפה בדיקה ברפואה קונבנציונלית מערבית. ובהתאם לכך, גם אינה מאפשרת למטפל המאבחן, להורות או להמליץ על טיפול תרופתי כימיקלי ואינה מהווה תחליף לייעוץ רפואי או יכולה לשנות המלצות של תרופות אשר ניתנו ע”י הרופא המטפל.

אז למה בעצם לפנות לאבחון אירידיולוגי במקרה של חולשת איברים מולדת?

שיטת האבחון בגלגל העין (אירידיולוגיה), מהווה כוח עזר לשיטות אבחון אחרות. שיטה זו,  יכולה בצורה מוכחת לאחר שנים רבות של סיוע למטופלים וביצוע אבחונים שונים, אשר לא נתגלו ברפואה המערבית ובשיטות המקובלות ברפואה הקונבציונלית, לזהות סיטואציות ותופעות, אשר מתחבאות ממכשירי המדידה הרגילים. וכך, האירידיולוגיה מהווה כוח עזר לרפואה המערבית. שילוב השיטה האלטרנטיבית והמסורתית לעבודה משותפת יד ביד לטובת המטופל, היא הדרך הטובה ביותר לכיסוי כלל האפשרויות באבחון המטופל. בשורה התחתונה, אבחון דרך גלגל העין יכול לחסוך זמן, סבל, כסף ואפילו חיי אדם.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישת אבחון, איתי, מאבחנת ומטפלת אירידיולוגית מוסמכת בעלת ניסיון רב ותעודות הסמכה מקצועיות, מוזמנים ליצור קשר כאן באתר או באמצעות שיחה טלפונית.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה