זקוקים ליכולות למידה מהירות?

שיפור ואבחון יכולת למידה בשיטות טבעיות מעולות

בכל תקופה בחיים, בה אנו צריכים לבצע למידה משמעותית, במידה ויש לנו, או לילדים שלנו, קשיי למידה או למידה איטית טבעית, סיטואציה זו מקשה על הלמידה ואף יוצרת תחושה של תסכול בהשוואה לאחרים ולסובבים את הלומד.

מרים גרבר אירידיולוגיה

הפרעות למידה או פשוט קצב אחר?

ישנם אנשים אשר סובלים מהפרעות למידה מובנות ומולדות, כמו בעיות קשב וריכוז, בעיות בוויסות רגשי או קושי עם הפרעות סביבתיות. לעומת זאת, ישנם אנשים אשר זמן הלימוד שלהם פשוט איטי יותר בהשוואה לאחרים. קצב הלימוד אינו מעיד על אינטליגנציה או על חוכמה ואף לעיתים, משולב ברמת משכל גבוהה אשר מקדישה זמן לכל לימוד ומעבדת את החומר הנלמד, בצורה אחרת ואיטית יותר.

אז איך מזהים וחשוב יותר, איך מטפלים?

במידה וקשיי הלמידה, הריכוז או הלמידה האיטית, מפריעים בלימוד, בבית הספר, בתיכון, באוניברסיטה או בכל מסגרת לימודית, זה הזמן לפעול וקודם כל, להתחיל באבחון מקצועי בקליניקה של מרים גרבר.

בתהליך האבחון של יכולות הלמידה, אשתמש בשיטות מתקדמות אשר פותחו במשך שנים ויאפשרו לי לבחון האם ישנן הפרעות למידה מובנות, אשר יוצרות את התסכול והקושי בלימוד וכמובן, לאחר שהסיבה השורשית תאובחן (מה שכבר יסייע לטובת הבנה והכלה של הנבדק), נוכל גם להחליט יחד על טיפול מתאים לטובת שיפור המצב ושיפור ביכולות הלימוד, הריכוז וההקשבה.

למי האבחון והטיפול מתאימים?

שיטות האבחון והטיפול של מרים גרבר, הינן טבעיות לגמרי, אינן פולשניות ומתאימות לכל גיל. מרים גרבר אינה רופאה מדיצינית. הכשרתה בתחום האירידולוגיה והריפוי הטבעי אשר קיים בעולם כבר שנים רבות ומסייע לאנשים רב ים בתחום הגוף והנפש.

האם האבחון והטיפול מתאים גם לילדים?

בהחלט! כלל השיטות בהן מתמחה מרים גרבר, מתאימות גם לילדים ומכיוון שתהליך האבחון האירידיולוגי, אינו פולשני ומתבצע רק באמצעות צילום גלגל העין, בדיקה זו עוברת בקלות יחסית אצל ילדים ומאפשרת לזהות בעיות, אשר באבחונים אחרים לא יזכו לשיתוף הפעולה של הילד או לא יתגלו בגלל ביישנות או קושי לאבחון נקודתי של בעיה ספציפית בכושר הלימוד והריכוז שלו.

כיצד מתבצע האבחון?

אבחון באמצעות גלגל העין שלנו, מתבצע בפועל בקליניקה של מרים גרבר והוא מתרחש על ידי  שימוש במצלמה מיוחדת ומקצועית, ללא פלישה לגוף וללא גרימת נזק.

לאחר ביצוע צילום גלגל העין של הפונה, ד”ר מרים גרבר מעלה את התמונות על צג מחשב להגדלה ואת ניתוח הנתונים והסקת המסקנות המתאימות, עושים מידית במקום בנוכחות המטופל, בצורה שקופה ובשיתוף מידע מלא.

מה קורה לאחר האבחון?

לאחר אבחון מדויק והסבר מפורט למטופל ולמלווים אותו, של מה שנראה בגלגל העין באמצעות הצילום והפירוש של הצילום על ידי דוקטור מרים, מגיע שלב המלצות הטיפול המתאים למה שנתגלה בבדיקה. בשלב זה, מרים גרבר תפרוש בפני הפונים, את כל אפשרויות הטיפול המתאימות למצב. ההמלצות יכולות לכלול שיטות טיפול טבעיות שונות, אשר בשילוב מתאים יכולות להוביל לריפוי או לשיפור במצב בצורה משמעותית. לרוב, ישולב בטיפול גם שינוי תזונתי, זאת בהתאם לאופי הבעיה ולאנרגיות אשר מקבל האדם מהמזון שהוא אוכל. התאמת תפריט נכון, או הימנעות ממזונות מסוימים, יכולים להיות משמעותיים כשזה נוגע ליכולות לימודים ובעיות קשב וריכוז ודוקטור מרים גרבר, מומחית בתחום, תדע למסור מידע זה וללוות את הפונה, להצלחה ולהטמעה של סגנון החיים החדש והמשופר שלו.

איך מתחילים?

פשוט מאוד. פשוט יוצרים איתי קשר באמצעות עמוד צור הקשר באתר או באמצעות המספר המופיע בתחתית האתר.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה