בדיקת תפקוד בלוטות אנדוקריניות

אבחון וטיפול בשיטות טבעיות מוכחות

הבלוטות האנדוקריניות שלנו, הינן בלוטות אשר תפקידן לייצר ולהפריש הורמונים, אל מחזור הדם שלנו. ההפרשה מתבצעת ישירות מהבלוטה אל מחזור הדם ושלא באמצעות צינור מגשר.

ישנן בלוטות אנדוקריניות רבות בגוף האדם כגון – בלוטת התריס, בלוטת יותרת המוח, בלוטת התימוס ועוד. בלוטות אלה ותפקודן המיטבי, הינן קריטיות להתנהלות ותפקוד הגוף שלנו והן אחראיות לוויסות תהליכים, ריכוז חומרים בגוף שלנו והפעלתם של רקמות ואיברים שונים בגוף האדם.

טיפול במגוון בעיות גוף ונפש

איך יודעים כאשר בלוטה לא מתפקדת?

לרוב, כאשר מתרחש מצב בו אחת הבלוטות או יותר, נמצאת בתת תפקוד או בתפקוד גבוה מהרגיל, מדובר בבעיה רפואית אשר יכולה להיות משמעותית ומצריכה אבחון וטיפול מתאימים. בעזרת אבחון בשיטת האירידיולוגיה וטיפול מתקדם, באמצעות שיטות הטיפול המיוחדות שלי, אותן אני משלבת בהתאם לצורך של המטופל, ניתן גם לזהות בצורה מוקדמת ובתזמון נכון את הבעיה וגם לטפל בה על הצד הטוב ביותר, בשילוב טיפולי גוף -נפש.

אבחון וטיפול בקליניקה של מרים גרבר

במידה והגוף שלכם אינו מרגיש לכם כתמול שלשום, ישנה פעילות מיוחדת בגוף שלכם, חולשה כללית,  עייפות, בלוטות נפוחות באזור הצוואר או בית השחי, זה הזמן הנכון לבוא לאבחון מקצועי ולבדוק, האם הבלוטות האנדוקריניות שלכם, מתפקדות באופן מיטבי, או האם יש בהם בעיה שמצריכה טיפול מידי. כל זאת ועוד, נוכל לעשות בפגישת אבחון מקצועית, אותה ניתן לקבוע באמצעות פניה אליי.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה