טיפול בכאבי ראש ומיגרנה

ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir
באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

כאבי ראש – כל כך הרבה נאמר על כאב נפוץ זה.
מהתייחסות הומוריסטית לכאב ראש כסיבה להתחמק ממטלות ועד לביטוי הרציני ביותר שמביא עימו “ענן שחור” מעל הראש על הבוקר.
כאב שלא מרפה, כאב ראש שחוזר כל יום מחדש ולעיתים כאב הראש חוזר בצורתו הכרונית – בשם המפואר: מיגרנה.

כאב ראש יכול לנטרל אדם מתפקוד. הסיבות לכאב הראש רבות ומגוונות ולרוב הרפואה המערבית מתייחסת לכאב הראש כמשהו שלעיתים צריך ללמוד לחיות עימו וכל מה שנשאר לפציינט זה לנסות סוגים שונים של כדורים עד שהוא ימצא את זה שמסוגל לדכא את כאב הראש לזמן רב יותר. הבעיה לא נפתרת ומקור הכאב נשאר כנעלם גדול. למזלנו, טיפול במיגרנה וכאבי ראש לא חייב להיות רק דרך תרופות.

ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD Dip. H.Ir. ריפוי טבעי גוף ונפש, מצליחה לאתר את מקורו של כאב הראש. לרדת לשורש הבעיה! בבדיקה דרך קשתית ולובן העין ובמבחן שריר שהינו חלק מפרוטוקול הבדיקה הנגיש והאמין ביותר אחרי העיניים, ד”ר מרים גרבר
תמצא את המקור לכאב הראש, תציע טיפול טבעי במיגרנה – מדויק, אמין ומוכח
ע”י מאות מטופלים קודמים, טיפול טבעי אשר יותאם למטופל מתוך מגוון
שיטות טיפול טבעיות.

הסיבות למיגרנה יכולות להיות: רגישות למזון, רגישות לגורמים סביבתיים, אלרגיה לחומרים מסוימים הנמצאים במזון, חומרים כימיים הנמצאים בבדים, צבעים, תהליכים פיסיולוגיים של הגוף שהשתבשו מכל מיני סיבות,

גורמים רגשיים ואפילו אנרגטיים.

מרים גרבר תאבחן בצורה קלה ומהירה את הגורם לכאב הראש ובתהליך קצר יחסית תטפל ותנטרל את הגורם המשפיע לרעה. כאשר כאב הראש נגרם כתוצאה מבעיה רגשית נטרול הגורם נעשה לעיתים במספר מועט ביותר של מפגשים טיפול טבעי במיגרנה הוא הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם.

ד”ר מרים גרבר ריפוי טבעי גוף ונפש מציעה טיפול טבעי בכאבי ראש, ולשחרר מהשפעותיו ילדים, מבוגרים, נשים וגברים שעברו לעיתים אירועים קשים, פחד גדול או חוו אובדן וכאב בלתי נסבלים כמו התמודדות עם חרדה ועוד. מומלץ ביותר לאור העובדה שכיום השימוש בתרופות הולך וגובר, נזקים גדולים נגרמים לאורגניזם כתוצאה מהכימיקלים המוכנסים לגוף באופן קבוע והבעיה לא נפתרת.

בתהליך פשוט וחוויתי,
ד”ר מרים גרבר תעזור לכם להשאיר את כאב הראש והמיגרנה מאחוריכם.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה