מהן סיבות אפשריות לדלקת בדרכי השתן?

ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir
באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

נשים רבות נוטות לסבול מדלקת בדרכי השתן. לדלקת מתלוות תופעות לא נעימות שבאות לידי ביטוי ב: התכווצות באזור התחתון של הבטן, צריבה בזמן מתן שתן. לעיתים אף דימום או חום ובמקרים מסוימים דלקת חריפה באזור הכליות.

דלקת בדרכי השתן היא דלקת שנוצרת מזיהום של חיידקים. יש סיבות רבות להופעת חיידקים הגורמים לדלקת בדרכי השתן כגון: זיהום לאחר ניתוח, זיהום בעת קיום יחסי מין, בריכה מזוהמת, רחצה בים או נחל בו הוזרמו מי ביוב, חוסר היגיינה ועוד.

זיהוי ואבחון סימנים המעידים על התפתחות מחלות באמצעות אירידיולוגיה

פירוש המילה ‘אירידיולוגיה’  (או אירידולוגיה)  היא תורת אבחון לפי סימנים בקשתית העין (החלק הצבעוני של העין), שמקורה מהשפה היוונית. איריס זה קשתית, לוגיה זה תורה. שיטה זו היא שיטה מתחום הרפואה הטבעית והיא מצליחה לבחון את המצב הבריאותי של האדם בעזרת פענוח הסימנים בקשתית העין. באמצעות השיטה הזו ניתן לזהות מקור של שלל בעיות, ולטפל בשורש הבעיה שהיא הבסיס לכל סימפטום.

הרפואה הקונבנציונאלית מטפלת בסימפטומים של הבעיה אולם באירידיולוגיה המטרה היא להגיע למקור הבעיה הגורמת לסימפטומים על מנת למגר אותה לתמיד. מה בודקים כאשר מבצעים אבחון בקשתית העין? כל מיני סימנים, צפיפות סיבי הקשתית, הצורה של האישון, צבע העין, כתמים בצבעים שונים ועוד. באירידולוגיה ניתן להעריך את מצב רקמות הגוף, מצבם של איברים וחולשת מערכות בגוף. שינויים שונים בקשתית העין במהלך השנים משקפים את מצבו הפיסי, רגשי של האדם. סימנים מולדים מעידים על מאפייני האישיות של הנבדקים.

אבחון דלקת בדרכי השתן באמצעות אירידיולוגיה

כפי שצוין, לדלקות בדרכי השתן יש מספר סימפטומים ולא תמיד ניתן להסיק ברגע הראשון מהי המחלה. חשוב מאוד לגלות דלקת כמה שיותר מהר כי היא עלולה להתפתח לזיהום רציני שיכול לפגוע בכליות ולהסתבך. ניתן לאבחן היום נטייה מולדת או נרכשת לבעיות במערכת השתן והכליות באמצעות אירידולוגיה.

הסימנים בעין יופיעו זמן רב לפני הופעת הסימפטומים (כאבים וצריבה). עצם הימצאות הסימנים בעין המעידים על נטייה לדלקות בדרכי השתן מאפשר להתחיל טיפול מונע. סימנים נוספים בלובן העין יכולים להעיד על הימצאות אבנים בכליות. לפני שניגשים לבדיקה פולשנית ניתן לאבחן בבדיקה לא פולשנית של העין האם ישנם סימנים המעידים הל התפתחות אבנים בכליות ובדרכי השתן. כאשר יש כבר כאבים המצב חמור והטיפול אגרסיבי יותר וממושך. בדיקה לא פולשנית באמצעות אירידולוגיה ואבחון בלובן העין תאפשר לכם לגלות סימנים מקדימים למחלה. ניתן יהיה לתת טיפול טבעי מונע באמצעות צמחי מרפא ותוספי תזונה על מנת למנוע את הופעת הדלקת.

הכותבת הינה אירידולוגיה מומחית עם מוניטין בינלאומי – מרים גרבר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה