איקון 5 כוכבים
המלצה 33232
איקון 5 כוכבים
גרבר המלצה
איקון 5 כוכבים
ארידיולוגיה אבחון בלובן העין
איקון 5 כוכבים
מרים גרבר אירידיולוגיה

אבחון אירידיולוגי יכול להוביל לגילוי בעיות בטרם הן מזוהות אצל הרפואה הקונבנציונלית.
ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש, מומחית בעלת מוניטין בינלאומי, חברה באיגוד האירידיולוגים בארה”ב.

לפני הטיפול
אחרי טיפול

עמודה ימנית:
הסימפטומים שהמטופל חווה.

עמודה שמאלית:
דיווח של המטופל לאחר הטיפול.

מרים גרבר אירידיולוגיה
איקון 5 כוכבים

“למרים שלום! מאז שאני זוכר את עצמי אני חי בעולם רציונלי המנוהל ע”פ חוקי המדע. ב37 שנים למדתי מדעים בבית ספר ואח”כ בטכניון, שרתתי 9 שנים בת”א והיום אני עוסק בהייטק.
באתי אליך לטפל בבעיית כאבי ראש שהופיעו אצלי לאחר פעילות ספורטיבית. הגעתי למצב שלא יכולתי לעסוק בפעילויות שאני מאוד אוהב כמו רכיבה על אופניים, ריצה ושחייה.
התופעה החלה אצלי כבר לפני 20 שנה והופיעה מדי פעם. הרופאים לא יכלו לעזור לי ונאלצתי למתן את הפעילות.

לאחר בשבנה האחרונה ההתקפים הופיעו בתדירות גבוה יותר, ובחודשים האחרונים היו מספר כאלה החלטתי לטפל בעניין ברצינות פניתי לרופא קופ”ח שהפנה אותי לבדיקה נוירולוגית
ובמקביל החלטתי אחרי המלצה חמה מאוד של אשתי שעברה טיפול אצלך עם תוצאות יעילות להפליא, לנסות גם את האפשרות של טיפול אלטרנטיבי.

כבר בפגישה הראשונה איתך התרשמתי מאוד מהמרפאה, המקום שמשרה אוירה של שלוה וביטחון, האבחון שעשית לי ע”י הסתכלות בעין ובשיטת הIPEC, מדהים בדיוקן. כאילו קראת בי כמו בספר פתוח. סדרת טיפולי המשך היתה מדהימה לא פחות. היעילות שבה את מצליחה בטיפול אחד להסיר את המגבלות של חומרים ו/או תסמינים רגשיים לאחר אבחון מדויקפשוט לא תאמן!
אחרי כל טיפול הרגשתי שיפור משמעותי בהרגשה הכללית. היום לאחר כ6 טיפולים אני רץ ושוחה ללא חשש מכאבי ראש הם פשוט נעלמו! מדהים!

מרים אני מודה לך על כך שהראת לי אפשרות של חיים בריאים והרגשה טובה, על הבטחון שנסקת בי כי ניתן לטפל בבעיות גם כאשר הרפואה מרימה ידיים. אני מודה לך על הידע העצום והיכולת להביאו לידי שימוש. אני מודה לך על ההקשבה, האמפתיה, ועל העצה הטובה שקיבלתי אצלך בכל ביקור. אני מודה לך על מי שהנך.

בהערכה רבה, ***.

מרים גרבר אירידיולוגיה
מרים גרבר אירידיולוגיה
איקון 5 כוכבים

הבוקר נורא התרגשתי – עשיתי אבחון אירידולוגיה וסקלרולוגיה לאישה בת  50+  ששלחה לי תמונות במייל. ראיתי סימנים בעין שמעידים על תהליך ממאיר ברחם ושיתפתי אותה – אין ברירה גם אם זה מפחיד – זה הצלת חיים.

היום התקשרה להגיד שמצאו גידול ממאיר והיא צפויה לניתוח בימים הקרובים. והרופאים התפלאו מאוד על סמך מה ניגשה לבדוק. הם  לא מבינים איך זה יכול להיות שרואים דרך העיניים. נו, מה לעשות?

אם היא הייתה מחכה עד שהם יגלו ללא סימפטומים היה כבר מאוחר מדי.

מתסכל מאוד עד כמה הממסד הרפואי מתעלם מכלי כל כך חשוב כל כך, נגיש ולא פולשני שיכול להציל חיים ולחסוך הרבה מאוד כסף.

איקון 5 כוכבים

מקרה נוסף מסעיר הוא כשבדקתי באירידולוגיה ואבחון בלובן העין גבר בן 50+. בעיניים היו סימנים לגידולים שפירים מרובים באור המוח, באזור הראיה ולאורך עמוד השדרה. בבדיקת MRI אושרו כל הממצאים שאני ראיתי בעיניים מבלי לגרום לנזק, בלי קרינה, בלי פלישה לגוף – רק מראות סימנים במשמעותם אמיתית ומוכחת.

היכולת שלי לצלול לתוך נבכי הגוף והנפש בעזרת האירידולוגיה ובמיוחד דרך הסימנים בגלגל העין – לא תסולא בפז. אין יום שאנשים לא חווים פליאה והתרגשות לאור גילוי ממצאים דרך הסימנים בגלגל העין – סימנים שמעידים על פתולוגיות שמעבדות עדיין לא יכולות לראות והאדם כבר סובל.

אני נושאת תפילה שיגיע סוף סוף הרופא הטוב והאמיץ שייקח את האירידולוגיה והאבחון בלובן העין אל תוך הכלים לאבחון ברפואה.

איקון 5 כוכבים

גדולתה של האירידיולוגיה במסוגלות שלה לאתר סימנים מקדימים לבעיות פיזיות לעיתים קרובות עוד לפני שבדיקות מעבדה ימצאו נתונים פתולוגיים.

ב-2010 פנה אלי אדם בשנות ה50 לחייו. הוא פנה אלי בעקבות ספר האירידיולוגיה החדש שלי שהתפרסם באותם ימים. איש נמרץ, נהנה מעבודתו, מגשים את ייעודו ביצירה. הוא התלונן על עייפות מוזרה. כל הבדיקות בסדר. קיצץ מעט בשעות העבודה, יצא לחופשה ועדיין העייפות ברקע.

בהשראת הספר הוא הגיע אלי. צילמתי את עיניו. מתוך התמונות היה ברור שמערכת הלימפה אצלו גדושה מאוד. סימנים הצביעו על רעילות גבוהה בדם וזה התיישב עם העיסוק שלו. הפניתי אותו לבדיקות נוספות, המלצתי על שינוי תזונה ומעט תוספי מזון לניקוי רעלים.

כעבור שנה קיבלתי ממנו שיחת טלפון: זוכרת שהייתי אצלך וכך וכך? אני חולה בלאוקמיה CLL ומקבל טיפול. הזמנתי אותו לטיפולי הילינג. הרגשתו השתפרה. השאר זהו תהליך.

הנקודה החשובה היא האפשרות לגלות סימנים מקדימים לבעיות בריאותיות עתידיות (ללא פלישה לגוף) בעזרת אירידיולוגיה – אבחון קשתית ולובן העין.
ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש, מומחית בעלת מוניטין בינלאומי, חברה באיגוד האירידיולוגים בארה”ב.

איקון 5 כוכבים

ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir, אירידיולוגיה מומחית בעלת מוניטין בינלאומי מספרת עדויות מהקליניקה:

משתתפת באחד הקורסים באבחון בלובן העין הביאה לכיתה לתרגול בדיקת עיניים את אחת המטופלות שלה. מרים צילמה את העיניים שלה והקרינה את התמונות על גבי מסך גדול וניתחה את הנתונים בפני תלמידיה ובפני המצולמת.
בעיניים נצפו סימנים המעידים על תהליך ממאיר בתאים ומרים המליצה לנבדקת לבצע בדיקות גניקולוגיות מקיפות. נכון, היא נבהלה מעט ועשתה את הבדיקות ובאותו הזמן הכל יצא תקין. כעבור 6 חודשים צלצלה התלמידה שהביאה את האורחת למרים והודיעה לה: “את זוכרת שבדקת את X? היום גילו שיש לה סרטן בשחלות. ואת ראית את הסימנים עוד לפני שאפשר היה לראות את הבעיה במעבדה.”
זו גדולתה של האירידיולוגיה כאשר היא בידי מומחית. ללא פלישה לגוף, ללא גרימת נזק, ניתן לאתר סימנים מקדימים לבעיות רפואיות וכמובן שזה מאפשר פעולת מניעה. ראוי שאירידיולוגיה תהיה חלק מרפואה מונעת שאינה דורשת השקעה גדולה ומאמץ. צילום עיניים ופענוח מדויק.

אבחון אירידיולוגי יכול להוביל לגילוי בעיות בטרם הן מזוהות אצל הרפואה הקונבנציונלית
ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש,  מומחית בעלת מוניטין בינלאומי, חברה באיגוד האירידיולוגים בארה”ב.

איקון 5 כוכבים

“למרים היקרה!

רב תודות על הטיפול המסור. הגעתי אלייך עם בעיות רפואיות ורגשיות, ובזכות טיפולך עברתי תהליך פנימי עם עצמי, יכולותיי ועוצמותיי שבי. דרך עבודתך וטיפולך אפשרו לי להתבונן פנימה, להאמין במי שאני ומה שאני ולהוציא זאת לאור.

אני חיה בשלום ובהרמוניה עם עצמי ועם סובבי. שלווה יותר ומקבלת את עצמי וסובבי. אני אסירת תודה על כך שנכנסת לחיי. הינך מלאת שמחה, אור ואהבה, היותך כפי שאת עזרה לי להיפתח אלייך ולאפשר לך לחזק אותי.

מרים גרבר אירידיולוגיה

עברנו כברת דרך ביחד, היום תודות לך אני במקום אחר פיזית ורגשית וחזקה יותר. מאחלת לך להמשיך בעשייתך המבורכת והנאמנה, ולהיות מגדלור של עוז להרבה נפשות ההולכות בחושך.

אוהבת אותך מאוד!!! יעל”

הנקודה החשובה היא האפשרות לגלות סימנים מקדימים לבעיות בריאותיות עתידיות (ללא פלישה לגוף) בעזרת אירידיולוגיה– אבחון קשתית ולובן העין.
ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש, מומחית בעלת מוניטין בינלאומי, חברה באיגוד האירידיולוגים בארה”ב.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה