אירידיולוגיה

ד”ר מרים גרבר  | 054-2188929

אבחון בגלגל העין והמלצות לטיפול אלטרנטיבי.

אבחון בגלל העין להערכת מצב בריאותי והתאמת טיפול.

  • אבחון בווידאו מהבית
  • צילום ואבחון בקליניקה
ארידיולוגיה אבחון בלובן העין

30 שנות ניסיון בהערכת מצב הבריאות לפי סימנים בגלגל העין ובטיפולים בטכנולוגיות טבעיות מתקדמות ללא פלישה לגוף כמענה למגוון רחב של בעיות בריאות פיזיות ורגשיות.

  • אלרגיות
  • בעיות עיכול
  • מיגרנות
  • סכרת
  • אולקוס
  • חרדה ודכאון

לראשונה בהיסטוריה מרים גרבר הוכיחה בניסויים קליניים בבית חולים וולפסון ובטכניון את הקשר בין הסימנים בעין לבין התפתחות מחלות בגוף מול התיקים הרפואיים של הנבדקים.

עדויות מטופלים

"מרים אהובה ויקרה
בהזדמנות זו אני רוצה להגיד לך תודה רבה על הטיפול המסור ומקצועי בכולנו.
אני כל כך שמחה על ההיכרות איתך וכולנו שמחים על זה שזכינו שתטפלי בנו.
את מיוחדת ומקצועית. תודה!"

"בזכותך ובזכות אירידיולוגיה נכנסתי להריון. את גם הוצאת אותי בפגישה אחת מדיכאון שלאחר לידה. החזרת לי את עצמי. פתרת לבני הקטן בן ה-3 בעיית כאבי בטן וממש מנעת ממנו ניתוח. את עניינית, סופר מקצועית ובהחלט אלופה במה שאת עושה! יישר כוח, הילה".

"מרים שלום, בני הצעיר, היום בן 17, נפצע בגיל 8 מרסיס קסאם. יותר מאוחר ביתנו נפגע פעמיים מרסיסים מטווח קרוב. בני נכנס לחרדות שפגעו מאוד ביכולתו להתמודד עם קשיים ואף עם שגרת היום יום. הוא היה מספר שנים בטיפול פסיכולוגי סטנדרטי עם שיפור מסוים, אך ללא פתרון מלא. כל פעם שהייתה נשמעת אזעקת צבע אדום היה נכנס לחרדות קשות. בגיל 13 אחרי שעבר אבחון אירידולוגי ושני טיפולים אצלך בשיטת אירידיולוגיה, הוא השתחרר לחלוטין מהחרדות והפחדים וחזר לתפקד כילד רגיל. עד היום, למרות שגרת הקסאמים והמבצעים בדרום הוא מגיב בצורה רגילה וללא שום סימנים של חרדה. אנו ממליצים לכל מי שסובל הוא או ילדיו מחוויות דומות לעבור טיפול אצל מרים. א.ש".

מסלול 1 אבחון ON LINE

אתם מתקשרים אלי כדי לקבל הנחיות מפורטות לצילום עצמי של העיניים שלכם. אתם שולחים אלי את הצילומים למייל או לווטסאפ ואני בודקת את איכות הצילומים.עם קבלת התמונות באיכות שמאפשרת פענוח, אנחנו מסדירים את התשלום שמתבצע בביט או בכרטיס אשראי.

אני שולחת לכם במייל את סיכום הממצאים ובשיחת ווידאו אתן הבהרות ותוכלו לשאול שאלות על ממצאי האבחון, תשאלו שאלות ואלווה אתכם לאיזון הבריאות.עם ניסיון של 30 שנה הבדיקה מקצועית ברמה בינלאומית, אמינה במחיר הוגן ויחס אישי אדיב ותומך.

אחרי הפגישה הראשונה שמתקיימת או בקליניקה או בווידיאו, ניתן לקבל טיפולי המשך בטיפול בבעיות פיזיות, נטרול אלרגיה ופתרון בעיות רגשיות, בשלב זה, בווידאו, באותה היעילות כמו פגישה פנים אל פנים. Save

מסלול 2 אבחון בקליניקה

אנחנו קובעים פגישה בקליניקה לצילום העיניים. אתם מביאים אתכם את טופס ההסכמה לבדיקה שנשלח אליכם הביתה במייל מבעוד מועד – חתום. במהלך הפגישה, אני מצלמת את עיניכם ואנחנו משלימים פרטים נחוצים. בנוסף, אני עורכת בדיקה של אלרגיה ורגישויות ומכינה את הפרופיל הרגשי שלכם שרלוונטי לשעה זו.

עם עזיבתכם את הקליניקה, אני מפענחת את הצילומים ושולחת לכם למייל מסמך מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה והמלצות לשיפור בריאותכם בעזרת הומאופתיה, צמחי מרפא, תוספי מזון (אתם רוכשים בכל בית מרקחת או בית טבע שתבחרו), תזונה המתאימה לכם במיוחד ותכנית לנטרול אלרגיה ו/או פתרון בעיות רגשיות שנתגלו בבדיקה.

עם סיום מגפת הקורונה באופן מלא ניתן להמשיך לקבל את הטיפולים בקליניקה או בווידאו ווטסאפ, זום או סקייפ

כל שעליכם לעשות זה להתקשר למרים 054-2188929 לקבוע פגישה והריפוי בדרך אליכם.

MiriamGarber-3-itc

אירידיולוגיה

הערכת המצב הבריאותי דרך סימנים בגלגל העין – מדע האירידיולוגיה והאבחון בלובן העין מאפשרים לגלות את החולשות המולדות של מערכות הגוף, נטייה גנטית למחלות מסוימות, והתפתחות פתולוגיה בזמן אמת על ידי פענוח הסימנים בקשתית ובלובן העין. הבדיקה פשוטה, אינה פולשנית וללא תופעות לוואי. בזמן קצר ביותר מרים תמצא את הסיבה לסבל שלכם אם זה כאבים, דלקות, פריחות, ובעיות פיזיות ורגשיות אחרות.

MiriamGarber-3-itc

טיפולים טבעיים

פתרון בעיות פיזיות ורגשיות, נטרול אלרגיה, טיפול בבעיות עיכול, כאבי ראש, חרדה זמנית, אולקוס, סוכרת, דיכאון זמני ועוד..
יש פתרון! והוא תלוי באיתור מקור הבעיה.
בבדיקת אירידיולוגיה הכוללת גם פענוח הסימנים גם בלובן העין, ללא פלישה לגוף, מרים תאתר את שורש הבעיה במהירות וללא תופעות לוואי.
מרים תעזור לכם לרפא טראומה ישנה או חדשה, פחדים ופוביות ותעשה אתכם תהליך לנטרול אלרגיה ורגישויות שפוגעים באיכות חייכם. זהו עידן חדש ברפואה מתקדמת המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות ללא פלישה לגוף.

השאירו פרטים ותיענו בהקדם