הקשר הקסום בין בריאות הגוף, בריאות הנפש וסביבת מגורים

ד"ר מרים גרבר .IR.H.Dip MBMD.D.Ph אירידולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

אירידולוגיה וסקלרולוגיה, שניהם יחד עוסקים בפיענוח הסימנים הקשתית ולובן העין.

הסימנים הינם עדות חיה מהעבר ומההווה לתפקודי המערכות כולן בגוף. באמצעות מערכת העצבים אותות נשלחים אל המוח. אותות שבאים מהסביבה כולה כולל מזונות, תרופות, סמים ואלכוהול, סביבת מגורים שמשפיעה, באמצעות החושים, על מחשבות ורגשות.

ככל שהאותות חיוביים יותר כך המערכות השונות מצליחות לשמור על איזון – הומיאוסטאזיס והמכונה המופלאה והמורכבת של הגוף מצליחה לתפקד בצורה מיטבית (אופטימלית) ביחס למבנה המולד שיש לו גם את חולשות המולדות השונות שאינן ניתנות לשינוי.

למרות הקושי לחולל שינוי במבנה מולד, יש לסביבה השפעה מכרעת על יחידות האור שמכילות את  אינפורמציה בתאים השונים. השפעה חיובית מצליחה לעיתים "לכופף" את המציאות לגרום לכך שגם אם הייתה חולשה מולדת באחת או יותר ממערכות הגוף, ההשפעה החיובית מבחוץ תעזור לתאים "חולים" להבריא.

מעבר לתזונה ותוספי מזון מגורים בסביבה נקייה, הרמונית, צבעונית ומותאמת אישית ישפיעו באופן משמעותי על הדרך בה הגוף ירפא את עצמו.

בית וחדר שתוכנן באופן חכם שישרת את הגרים בו, צבעים התואמים את האישיות, חפצים יפים ומועילים שיקלו על התפקוד בבית, שילוב של יסודות האדמה, האוויר, האש והמים – כולם יחד ישפיעו על גלי המוח אשר יחוו הרמוניה, שקט פנימי ובכך יאפשרו ריפוי בכל רמות הקיום: פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני.

היבט נוסף להשפעה של הסביבה על הבריאות הם חוקי ה"פנג שואי", שיטת עיצוב המרחב שמקורה במזרח, שיטה שפועלת בהתחשבות מלאה עם יסודות הקיום והקשר של בני אדם לכדור הארץ.

לאחר ניסיון של כ34- שנים בתחום האירידולוגיה והאבחון בלובן העין אני משלבת היום בתהליכי הריפוי גם עיצוב סביבתי – עיצוב מקום המגורים אופן תיאורטי ומעשי.

כל שעליכם לעשות זה לצרף לתמונות העיניים תמונות מסביבת המגורים שלכם ובהערכת מצב הבריאות אקח בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על ביראות הגוף והנפש. כבוגרת בית ספר "סקולה" לעיצוב, אייעץ לכם מה כדאי לשנות וכיצד – ובנוסף אוכל לקחת חלק פעיל ביצירת השינוי על ידי עיצוב הום סטיילינג, פינוי וארגון החדר/הבית, התאמת צבעים, התאמת רהיטים מאימים והלבשת הבית.

לפרטים אנא התקשרו אלי: מרים גרבר 054-2188929

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה