ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

מהי שיטת הטיפול RECONNECTION

®RECONNECTION – התחברות מחדש נועד לייצור תהליך מואץ של התפתחות אבולוציונית המובילה את האדם להגשמת ייעודו.

®RECONNECTION נועד לחבר אותנו מחדש אל כוחות הקיום והריפוי אליהם היינו מחוברים בעבר המאוד רחוק בהיסטוריה של האנושות ונפרדנו משם בתהליכים ואירועים שאינם זכורים לנו.
כמו כן, ה-®Reconnection נועד לייצור תהליך האצה של האבולוציה האנושית. כל אדם, באשר הוא, נמצא בתהליך אבולוציוני ברמה זו או אחרת. בתהליך ה- ® Reconnection מואצת ההתפתחות, התהליך מוציא את האדם מה-Comfort Zone – אותו מקום “חמים ונוח” ממנו קשה לזוז ולהיפתח לאתגרים חדשים והגשמה עצמית מלאה. התהליך בא להזיז אותנו מהמקום הנוח והמוכר בו אין התחדשות ואין התפתחות אישית ומאיץ כל תהליך שהתחלנו בו, או לעשות פריצות דרך משמעותיות בחיינו תוך שינויים ברמה הפיזית, ושינויים מרחיקי לכת ברמה האינטלקטואלית/מנטלית, רגשית, אנרגטית, ורוחנית.

בפועל, התהליך טומן חובו שימוש בנוסחה אנרגטית מדויקת המופעלת על נקודות מסוימות על הגוף. התהליך יוצר חיבור בין המרידיאנים שנמצאים בגוף ונקודות אנרגיה הנמצאות מחוץ לגוף (Axiotonal Lines) לבין ערוצי אנרגיה בכדור הארץ.
נקודות אלו מהוות צומת המובילה אנרגיה בין קווי האנרגיה של כדור הארץ (Grids) אל ומ- כוכבי הלכת המקיפים אותנו.

אנשים שעברו את ה- Reconnection® מדווחים על שינוי משמעותי ולעתים דרמטי ביכולת הביצוע שלהם בתחומים שונים שבחיים, העלאת רמת המודעות העצמית והקולקטיבית, התחברות למאגרי ידע שלא היו נגישים להם קודם, התגשמות יכולות חבויים, כישרונות פורצים – כל זה כביטוי להאצת התפתחותם והעצמת היכולת שלהם להגשים את ייעודם בחיים.

הם מעידים על בהירות מחשבה, חיבור לאמת הפנימית, חיבור לרגשות, התמודדות טובה יותר במערכות יחסים וראיית המציאות באור בהיר וצלול ורוכשים את היכולת להגשים את מטרות חייהם.

את ה- ®Reconnection עושים פעם אחת בחיים.

תהליך ה- ®Reconnection מתבצע בשני מפגשים בהפרש של לילה עד שלושה לילות אחד מהשני.

אל תחכו – כל רגע בחיים יקר!  צרו קשר.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה