ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

“התחברות מחדש”
ריקונקטיב הילינג

® Reconnective Healing, הינו תהליך אנרגטי המאפשר חיבור מחדש לכוחות הריפוי שנועדנו לדעת מטבע בריאתנו ולייצור ריפוי בכל ממדי הקיום:
פיזי, רגשי, מנטאלי, רוחני ובמימדים אחרים שאין אנו יודעים את היקפם.

מרים גרבר אירידיולוגיה

בין אנשי המדע , פיסיקאים וביו פיסיקאים (ראו ספר “הביולוגיה של האמונה” של הפיסיקאי ברוס ליפטון, מקובל לחשוב שתהליך הריפוי מתרחש תוך התחברות מחדש אל תדר המשפיע על שדה האנרגיה הנמצא בין התאים ובין המולקולות המרכיבות את ה- DNA הנושא את הקוד הגנטי.
יחידות אור הנושאות אינפורמציה משפיעות על כל תא חי ועל ידי כך התא יודע מה הוא צריך להיות וכיצד עליו לתפקד.
עד היום, היה מקובל לחשוב שהקוד הגנטי קבוע ואינו ניתן לשינוי, אולם, במחקרים הנערכים באוניברסיטאות ובבתי חולים בעולם,
הוכח כי בתהליך ה-® Reconnective Healing מתרחשים שינויים בגוף עד לרמה של ה DNA והתאים משנים את אופן פעולתם ויוצרים תהליכי צמיחה, ריפוי והתחדשות.

רב הנסתר מן הגלוי בתחום זה – אך ידוע באופן ודאי שמתרחשים תהליכי ריפוי במצבים בהם לא ניתן היה לצפות לריפוי בכל דרך אחרת.
לעיתים הריפוי מיידי ולעיתים הוא מתרחש כעבור זמן.
הריפוי יהיה תמיד לטובתו המרבית של המטופל, הווה אומר, לא תמיד יירפא האיבר או המחלה אליה אנחנו התכוונו, אלא, יירפא המקום שהתבונה העליונה שלנו מורה לו להירפא קודם, על פי סדר עדיפות לטובת האדם.
ולכן, טוב לבוא לתהליך ללא ציפייה מוקדמת, תוך פתיחת כל האפשרויות לטובתנו המרבית.

המעט שאנו יודעים על התהליך המתרחש, מוזכר בספרו של Dr. Eric Pearl  “התחברות מחדש”.

ד”ר פרל, רופא כירופרקט מארה”ב,  התוודע לתדר זה לפני כ- 23 שנה ומאז מפיץ את הידע והעבודה בכל רחבי תבל.

אני באופן אישי,  חוויתי ריפוי ניסי  בעקבות הדגמה של הריקונקטיב הילינג מול קהל של 400 איש בלונדון. וזאת למרות שהרופאים ניבאו לי נכות ומוגבלות לעד.

הינה מספר עדויות בעקבות תהליך זה במרפאתי:

י.ל. חלתה בלאוקמיה. בעקבות כימותרפיה והקרנות להשמדת מערכת החיסון לקראת השתלת מח עצם, חלתה י.ל. בדלקת ריאות. נקראתי  לבית החולים לעשות Reconnective Healing®  ומצאתי אותה מחוברת לחמצן, חיוורת וחלשה מאוד. מספר הניאוטרופילים בדמה היה ,60 מה שאומר שאין מערכת חיסון שתגן על הגוף. עשיתי שלושה מפגשים יום אחרי יום ותוך שלושה ימים עלו הניאוטרופילים ל-1080 ואחרי שבוע ל 3060 . בתום 10 ימים עזבה י.ל. את בית החולים עם רמיסיה של 98% .

מ.ק. בת 77 שברה את עצם האגן והתברר שהיא סובלת מאוסטיאופורוזיס חמור ביותר. בניתוח להכנסת מוט ברזל בירך הרופאים אספו פירורי עצם והדביקו לברזל מתוך תקווה שיתרחש תהליך איחוי. עברו חודשיים וחצי והאיחוי לא קרה. מ.ק. הוזמנה לניתוח כדי להשתיל בירך חלק עצם שאמור היה להילקח מהאגן שלה. לפני הניתוח הצפוי פנתה אלי ועשינו שלושה מפגשי Reconnective Healing . כעבור שלושה ימים התאשפזה וכאשר הרופאים פתחו את הרגל מצאו תהליך איחוי וסגרו חזרה את המקום מבלי להשתיל עצם נוספת. גם ההחלמה מהניתוח הייתה טובה ומהירה עם פחות כאבים.

ד.א. סבלה חודשים ארוכים מכאבים בגב ובזרוע וחייתה רוב הזמן על משככי כאבים שהרעילו את גופה. אחרי שלושה מפגשים נעלמו הכאבים לחלוטין.

א.ע. סבלה מכאבי מחזור קשים, כאבים חזקים מאוד בזמן הביוץ והמחזור היה ארוך מאוד דבר שמנע ממנה חיים נורמאלים. לאחר 3 מפגשים נעלמו כאבי הביוץ, הכאבים במחזור פחתו משמעותית וזמן המחזור התקצר לנורמאלי.

א.פ. סבל שנתיים מכאבים בכתף. אחרי שלושה מפגשים נעלמו הכאבים והוא חזר לעבודה ולחיים טובים יותר.

מומלץ לעשות בין  1-3 מפגשים בלבד ורק במקרים קשים של מחלות קשות המלוות לעיתים בטיפולים קשים כמו הקרנות וכימותרפיה, מומלץ לחזור על התהליך.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה