בעולם מתקדם הרפואה הדיגיטלית תופסת לאט לאט מקום ראשון. 

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק והיא משפיעה גם על הדרך בה אפשר לרתום את האירידולוגיה לטובת האנושות. אני רואה וחווה זאת בעבודה שלי יום יום שעה שעה.

אני מבצעת אבחון אירידולוגיה ואבחון הסימנים בלובן העין במרפאה שלי ונעזרת לשם כך במצלמה מתקדמת שמאפשרת צילום מדויק ומקצועי כדי שאוכל פענח את הסימנים ביתר קלות. יחד עם זאת, ישנם אנשים במקומות מרוחקים שאינם יכולים להגיע למרפאה שלי ולשם כך אני מבקשת לשלוח לי תמונות שנלקחו או במצלמה טובה או בטלפון הנייד מהדור הרביעי ומעלה. אני מפענחת את הסימנים ומשוחחת עם המטופל בסקייפ SKYPE, ממלאים יחד שאלון שהוא שולח במייל ואני מחזירה לו דו”ח מפורט עם המלצות לשיפור הבריאות. הפציינט משלם בכרטיס אשראי באתר מאובטח או עושה העברה ישירה לחשבון ואני שולחת את החשבונית במייל.

יותר מזה: באותה שיטה אני עושה אבחון וטיפול באלרגיה. כמובן שזו אפשרות לבחירה. רצוי שהמפגש הראשון יהיה פנים אל פנים וכל שאר המפגשים ניתנים לביצוע דרך הסקייפ. אתם יושבים בבית מול המחשב, בנעלי בית ובתנאים נוחים ומקבלים טיפול מקצועי ברמה בינלאומית.

חסכתם זמן וסכנה על הכביש, חסכתם דלק, מאמץ ולעיתים לוגיסטיקה מסובכת כדי להגיע למרפאה. כך אני רותמת את הטכנולוגיה לעזרתי לטובת המטופלים שלי.

אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע תור: מרים גרבר 053-4261677 www.miriamgarber.co.il

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה