ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

טיפול טבעי בחרדה

מי מכם לא חווה חרדה בתהליכי חייו?
התמודדות עם חרדה לעתים קשה מנשוא, אך חשוב לזכור, זה אנושי להרגיש חרדה בנסיבות בהן הקיום שלנו או של היקרים לנו מאוים, זה לא טבעי אם החרדה מופיעה לעיתים קרובות, בעוצמה וללא סיבה נראית לעין.

התמודדות עם חרדה בעזרת טיפול טבעי
הסיבה לחרדה שוכנת בתת המודע או בלא מודע, והעוצמות והתדירות מחייבים טיפול בתרופות. לפעמים אין ברירה, אך ברוב המקרים ניתן לקבל טיפול טבעי בחרדות.
טיפול טבעי בחרדה מתבסס בראש וראשונה במציאת מקור החרדה, כך שרק מציאת המקור לחרדה מקל על ההתמודדות עם החרדה בכמה וכמה רמות!

טיפול טבעי בחרדות הוא היעיל ביותר עבור התמודדות עם חרדה
טיפול טבעי בחרדות כולל נטרול הרגשות והפרשנויות שהצטברו במהלך השנים סביב טראומה או מצב בלתי פתיר. טכנולוגיה רוחנית מתקדמת בשילוב עם הומאופתיה המתאימה לנטיות הגנטיות של טיפוסי עיניים מסוימים, מסייעים בהתגברות מהירה על התקפי חרדה. טיפולים טבעיים ממזערים את התופעות ומהווים כלי עזר גם במצבים בהם האדם נעזר באופן זמני בתרופות קונבנציונליות.

ארידיולוגיה אבחון בלובן העין
ארידיולוגיה אבחון בלובן העין

היופי בטיפול של התמודדות עם חרדה מסוג זה הוא שאנו מביאים את המטופל למצב תודעתי גבוהה בנוגע להתמודדות שלו עם החרדה ולגורמים שלה. ברגע שלמטופל יש חלק מודע בתהליך שהוא עובר, ההתמודדות עם החרדה הופכת קלה הרבה יותר, וכבר לאחר מפגשים ספורים העתיד נראה טוב יותר!

סוגים שונים לטיפול טבעי בחרדה
טיפול טבעי בחרדה מפחית משמעותית את הפגיעה בכבד או בתאי המוח כתוצאה מנטילת תרופות כפתרון יחיד לבעיה. באבחון בלובן העין הניתן בעזרת אבחון אירידיולוגי ניתן להעריך את הנזקים לרקמות כתוצאה מנטילת תרופות מתמשכת.​

כמו כן, הסימנים בעין משקפים את הסיבה השורשית לחרדה – גנטית, נסיבתית, תגובה לטראומה מתמשכת או מערכת עצבים חלשה שאינה מסוגלת להתמודד עם המציאות.

למשל, במהלך עבודתי פגשתי גברים ונשים בכל הגילאים שהיו חשופים בילדות להתעללות פיזית, מינית, רגשית והדבר הכניס אותם למצב כרוני של חרדה שרק הלכה והתגברה עם השנים.

טיפול טבעי בחרדות, משולב טכניקות טיפול שונות, יכול להפחית את הסבל למינימום ולאפשר חוויה של שמחה ושקט פנימי.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה