ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וריפוי טבעי גוף ונפש

טיפול בצמחי מרפא

וודאי נשמעים כמו שיקוי מסתורי של שבט באפריקה,אבל לא רק.

תתפלאו לדעת כמה מהתרופות הקונבנציונלית המקובלות כיום, עשויות בדיוק מאותם חומרים.

הומאופתיה

לקיחה של החומר הפעיל בצמח, ניעור ודילול שלו עד לרמה מזערית מאוד, שלאחר שנכנס לגוף, גורם לגופנו להתמודד בכוחות עצמו עם החומר הפעיל ולפתח חסינות. התהליך הכימי דומה לתהליך החיסונים המקובלים בימנו.

–  “כל עץ מאכל פריו למאכל ועלהו לתרופה” יחזקאל מ”ז, י”ב  –

מרים גרבר אירידיולוגיה
מרים גרבר אירידיולוגיה

הומאופתיה, טיפול בצמחי מרפא – המקור

כמעט כל דבר אשר תיתקלו בו בעולם, הוא כנראה עשוי מדבר אחר. ברוב המקרים הוא עשוי ממספר דברים אחרים.

מכונית למשל תהיה עשויה מפח, מחתיכות גומי כגלגלים, ממראות ועוד..

כמו כן, גם הת רופות אותם אנו רוכשים או מקבלים מידי רופא או בבית מרקחת, גם הן כמובן עשויות ממשהו, וה”משהו” הזה שמרכיב את התרופה הוא בין היתר, צמחי מרפא! תגליות העבר של האנושות על צמחי המרפא כולל טיפול בצמחי מרפא בפרט, משמשות כבסיס ותשתית למחקרים רבים בימנו, מחקרים המולידים תרופות סינטטיות ותרכובות כימיות כאלו ואחרות אותם משווקים לנו.

קל לחשוב שצמחי מרפא מצויים בעיקר בארצות רחוקות וחשוכות טכנולוגיה, ובכן כן, יש צמחים שקיימים גם בארצות האלו, אך גם אדמת ישראל מלבלבת צמחי מרפא נהדרים המשמשים לריפוי והומאופתיה. ישנם צמחים עם סגולות רפואיות עצומות, שהוכיחו את עצמם לא פעם כיעילות ביותר עבור טיפול בצמחי מרפא.
צמח קטן שיכול להחליט האם תשכב היום מרותק למיטה, או שתצא לעבוד עם אנרגיה בריאה.

שום, טימין, רוזמרין, ועוד שאר תבלינים הנמצאים אצלנו בשיגרה, אחראיים לפעילות תקינה ובלתי פוסקת של המערכות בגופנו, כשיודעים “לשחק” עם המינונים בהתאם לבעיית המטופל, הטיפול בצמחי המרפא הופך להיות מוצלח ביותר.

איך טיפול בצמחי מרפא והומאופתיה משפיעים על הגוף?

המבנה הגנטי עימו אדם נולד מתבטא לעיתים בצורה קיצונית. הביטוי יהיה בהתנהגות ובהרגשה. לצורך איזון, ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD מטפלת בהומיאופתיה וצמחי מרפא, המותאמים למבנה המולד כנהוג על פי שיטה מוכחת ומצליחה של פרופ’ שמידט (גרמניה), אירידולוג מנוסה ובעל שם.

השימוש בהומיאופתיה וצמחי מרפא מצמצם את התופעות הפיסיות והרגשיות הנובעות מחוסר איזון זמני. התרופה נרכשת בבית מרקחת הומיאופתי על פי המלצתה של ד”ר מרים גרבר.

ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD לאירידיולוגיה וטיפול טבעי גוף נפש.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


    מרים גרבר אירידיולוגיה